reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Anusia oj nie, my tu nart nie mamy, narty sa w PL;-) Cos ty gdzie ja bym sie z wozkiem, bagazem, dzieckiem i jeszcze nartami miala sama zabrac :-p
To moze wyruszymy gdzies na narty.

Warszawa milczy. Wiem, ciezko sie podaje przyklady jakichs moteli w centrum, zazwyczaj przeciez mieszkancow takie sprawy nie interesuja.

Martusia, ja w W-wie chyba nie znam nic, bo tu mieszkam :sorry2: Tak szczerze mówiąc, to mi się wydaje, że tu jest bardzo drogo, nawet nie wiem co sensownego polecić... A może coś pod W-wa? Z tego co wiem jest sporo hoteli - moteli i można sobie łatwo dojechać do miasta pociągiem. Niestety nie pomogę, bo teraz nawet nie mam czasu rozejrzeć się, przepraszam :-(

Może Martusiu coś na internecie poszukaj? Często można znaleźć okazje.
 
dam lizaka jak mi ktoras powie co ta pania tak pokrecilo?:confused::szok:
larryking77841601cbbjj0.jpg
 
co za fantastyczna wiadomość, dziękujemy

Brunetka Kubusia urodziła
i o kolejnego bobaska Nasze wspaniałe grono powiększyła

wracaj do nas szybciutkoo, gratulujemy:-)

za każdym razem jak rodzicie maluszki bardzo bardzo chiałabym też
może kiedyś wpadne hihih:cool2:


a jak tam Lilka czy ktoś wie?
 
olivia ja z dwóch powodów prezenty kupuję już nawet w październiku
po 1- mamy 10 dzieciaków od naszego rodzeństwa i każdemu zawsze chcemy przywieść jakiś prezencik
no i w tym mamy trójkę chrześniaków

po 2- nie dalibyśmy rady finansowo zostawić wszystkiego na grudzień tym bardziej że ja jestem na zasiłku rehabilitacyjnym

jak moje wyniki będą nadal dobre to wracam od stycznia do pracy no i mam nadzieję że tak będzie
choćby właśnie ze względu na finanse

i mimo że nie robimy wielgachnych prezentów tylko takie na jakie nas stać
to taka ilość w podziale na 3 miesiące jest zdecydowanie bardziej realna
 
Brunetko ogromniaste gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

No to dziewczyny Gazelka i Brunetka zrobiły sobie przedświąteczne prezenty. Ale jakie!!!!!!!! Ja też jestem ciekawa co u Lilki.
 
GRATULACJE Brunetko syneczka Kubusia!!!!! :-):-):-):-)
Ale fajnie, ze mamy kolejnego bobaska w naszym gronie.

Olivio dzieki wielkie.:tak: Przeciez ja tez moge podzwonic i popatrze w internet. Tak pytalam Was, ze moze akurat ktoras cos zna.

Gazelko kochana dziekuje tez za dobre checi :tak:
 
reklama
Dzieki kochane za komplementy dla córci :-)

Kasiu ja daje Weronice bioaron 2*5ml przez 14 dni a potem miesiąc przerwy
Kiedy choruje odstawiam na czas antybiotyku i potem po skonczonej kuracji znowu daje
Mala pije ten syropek z miarki bezposrednio

ja chyba tez zafunduje taka kuracje Kubie
co by go troche wzmocnic.

Dziewczny mam dla Was wiadomość od brunetki:


Dzisiaj o godz. 12 w południe
przyszedł na świat Jej drugi synek, Kubuś!

Waży 3250g i mierzy 56cm.


Mama i Synek czują się dobrze.

brunetko kochana gratulacje Synusia Kubusia
Kubusiu witaj wsrod "lipcowych " dzieciaczkow!!!!
 
Do góry