reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
już się cieszę i powoli zaczynam myśleć o tym co przygotuję i o prezentach tzn częś już kupiłam:-)
:szok: juz? ja to na poczatku grudnia zaczynam kupowac. wczesniej tylko obserwuje i zastanawiam sie co komu podarowac.

witam zguby :-):-):-)
przyłącze sie do zachwytów nad picsami Emamy - CUDOWNE!
i w ogóle super dziewczyny wyglądacie

dla chorowitków duzo zdrowia w tę mroźna pogodę (u nad bioaron C + multisanostol + góra mandynek, tj. mandarynek)

ale mam zaległości ... na BB, w pracy, domu... szkoda gadać :-p
witamy, witamy! jak bylo?:-)

Albo mi się wydaje, albo niunia właśnie zagruchała :-) Maciek tego etapu nie miał, od razu gaworzył. A ten dzwięk od malutkiej był prześliczny - naprawdę jak ptaszynka :tak::-)
so sweet!:-):tak:

Nie wiem co jeszcze.....Aaaa, pomysleliśmy sobie z S, że warto byłoby w tym roku pójść wreszcie gdzieś na Sylwestra bo w przyszłym roku (jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem) będę już w ciąży więc na balowanie nie będzie szans :sorry2:. Ciekawe czy uda nam się te plany zrealizować :confused:
aha!:tak:;-)

Ale chodzi o mojegabarty czy zmiany w domu?:-p

Kurcze ja wcale nie mam zdjęć :cool2::cool2::cool2: Na serio. Jak byłam z Maksem robiłam fotkę praktycznie co tydzień, a teraz mam wielki beben i ani jednego zdjęcia :sorry2:
trzeba sie poprawic:tak:

Dziewczny mam dla Was wiadomość od brunetki:


Dzisiaj o godz. 12 w południe
przyszedł na świat Jej drugi synek, Kubuś!

Waży 3250g i mierzy 56cm.



Mama i Synek czują się dobrze.
Wow! Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
BRUNETKA!!!! Łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:szok:

Gratulacje :-):-):-) Ale czad. Mam ciarki na całej głowie :-):-):-) Jeju ciakwe jak to jest urodzić drugiego synka :sorry2::-)

PS. teraz jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kolejna do porodu :sorry2::shocked2::-p

no chyba ze Lila jeszcze 2w1
 
szymek od soboty jest w londynie na wakacjach. wczoraj byl przez trzy godziny!!!! w sklepie z zabawkami. jakis wielki moloch trzypietrowy! zaraz po tym z nim rozmawialam przez telefoni ... polalam sie ze smiechu!:tak:(jemu sie nie chce uczyc nowych slowek ale po swojemu to nawija z predkosca swiatla i non stop!) smiesznie bo jak go o cos pytalam to odpowiadal a jak peplalam ja cos i nie intonowalam ze to pytanie to siedzial cicho:-D:-D:-D

Emamo a czy klimat gorski zaostrzyl Julci apetyt?:confused:


wszystkim chorowitkom zycze zdroweczka. nawet nie podejmuje sie wyliczac bo strasznie was tu duzo choruje ostatnio:-(

a ja jutro ide na zajecia i bede sama tylko z lektorem:-p bo moja kolezanka pojechala jako pilot do izraela, egiptu i jordanii. no ciekawe jak to bedzie, pewnie na kawie wyladujemy a nie na zajeciach;-)
 
Brunetko, ale niepodziewajkę nam zrobiłaś/liście :-) Gratki i wracaj do nas szybciutko opowiadać, co i jak :-)
 
reklama
Do góry