reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej:-):-):-)
Alka co do leków to ja też nie pomogę, jak już kiedyś wspominałam leczę dzieci homeopatycznie, więć z wzięciem małej , słodkiej kuleczki do buzi przez dzieciaki nie mam problemów
Jedyne syropki jakie daję to wapno i bioaron c ale z tym też nie ma problemów
 
reklama
Czesc kobialki!
Nadrabiam wczorajsza i dzisiejsza produkcje i mam pare pytan.
Hanti zdecydowanie najlepiej wygladasz nan tym zdjeciu, mlodo i zgrabnie :tak:

Anusia wspolczuje tych chorob. Jej ja chyba powinnam bardziej doceniac to, ze moje dziecko tak rzadko cos lapie. Troszke truchleje teraz co to bedzie jak pojdzie do przedszkola, ale jestem pozytywnei nastawiona poki co. Pewnei do pierwszej infekcji:dry: Zdrowka dla Dawidka!!!!!!

Joasiu, ja jestem jak najbardziej TAK dla śniegu, ale tylko na święta:tak: wtedy poprostu musi byc biało, inaczej jakos nie umiem sie wczuć w atmosfere świąt. Niestety u nas ta zima trwa bite 6 miesięcy, dla narciarzy to istny raj, ale dla kogoś kto tutaj mieszka..to przerabane jednym słowem:dry:

No i zapytam sie kiedy sezon narciarski u Was sie zaczyna????? Ja jutro lece do Pokski i mamy ze Slawkiem spedzic jakis dzien najpewniej nawet z noca razem we dwoje i tak mysle, czy narty juz zastartuja czy jeszcze za wczesnie??

Elfiku super, ze Nisia juz zdrowieje, bidulka nachorowala sie, ze jeje starczy do lata juz;-)

Klaudia co do tych widocznych wloskow to moze sa jakies jasniejsze? laser ponoc tylko czarne wychwytuje. Mnie tez sie marzy ta laserowka i zrobie se w koncu, tylko nie wiem kiedy:-p

Mam PYTANIE do dziewczyn z Warszawy. Gdzie mozna tam przenocowac za w miare rozsadna cene. Jak pisalam wyzej mamy gdzies sie wybrac z mezusiem na dwa dni i Slawek mysli o Warszawie (ale romantycznie nie?) nie mamy tylko pomyslu na to gdzie sie mozna zatrzymac. Chielibysmy zwiedzic starowke i tak polazic po stolicy. Ja bylam raz na pare dni na wycieczce klasowej w LO.
Licze, ze mi cos podpowiecie. Jakies wskazowki. Bardzo prosze :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Edzia witaj, fajnie że generalnie wypad się udał:tak:

Dzięki:-D:tak:;-)

Przejeżdżaliśmy przez Stalową Wolę:-(, Dębicę:-(, Tarnów:-( i Kraków:-:)sorry2::zawstydzona/y:
Jednak z łosiem i dzieckiem na pokładzie podróżuje się "szybko", zwłaszcza, że podróż do Zakopanego zajęła nam 7 godzin i najtrudniejszy odcinek musieliśmy pokonać w nocy.:nerd: Pisząc "szybko" miałam na myśli brak czasu na jakieś dłuższe postoje, niestetyż:-(
 
hello:-)
u nas też biało,a ja złapałam kichę w piątek i mam założoną 1 letnią oponę.......zastanawia mnie,jak ja do wulkanizacji dojadę:baffled::confused::szok:

Alka u nas z syropami jest identycznie.........wlewanie na siłę do buzi,chociaż ostatnio dodawałam do mleka(wszystko,jak leci)doprawiałam kakaem i moje dziecię trochę podejrzliwie,ale piło wszystko i do końca,tylko niech Michaś nie widzi,jak tam dodajesz te syropy,bo nie łyknie
DUŻO ZDROWIA DLA mICHAŁKA:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

Elfik jesteś kochaną mamą,za wszystko,a nie tylko za bałwana:tak::elvis::biggrin2:
ZDRÓWKA DAL NISI:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
e-mamo fajnie,że już jesteś:-)podziel sie kochana innymi pięknymi widoczkami:tak:

Anusia takie choróbska co chwilę atakowały mojego Damiana i w końcu zmieniłam lekarza i było lepiej:dry::sorry2::tak:

Gazelko szkoda mi Ciebie bardzo,bo sama przechodziłam przez podobne przeżycia z Otylką,TRZYMAM BARDZO MOCNO KCIUKI BYŚ SIĘ DŁUGO TAK NIE MĘCZYŁA:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
reklama
dziękuje za miłe komplementy Martusia,Kasia:elvis::elvis::elvis:

Klaudia zdrowia dla Maciusia:elvis::elvis::elvis:,ja przy nawet lekkim katarze od razu podaję Otylce Ibuprofen(czy coś o podobnej nazwie),nawet czytałam ostatnio w gazecie,że to jest najlepszy środek przeciwzapalny dla maluchów
 
Do góry