reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Moj ginekolog z kolei twierdzi,że nadmierna higiena powoduje to ,ze tak często zapadamy na rozne choroby :szok:
Jako przykład podał mi cyganki ( podobno ma 3 pacjentki)- myją sie raz w tygodniu i nie chorują :szok::szok::szok:

:-D:-D:-D powinnysmy z nich brac przyklad:tak:;-) Znam diewczyny co podmywaja sie sama woda bez mydla (czy plynu do higieny) Moze chociaz odbyt przejada mydlem bo... :ninja2::rolleyes: ;-)
Tak serio to niezle feromonki musza sie wydobywac z tamtych okolic. Co zrobic skoro takie czyscioszki z nas to musimy to przyplacic infekcja raz za czas;-)
Ja tam plunu do higieny nie uzywam, bo wcale nei jestem do nich przekonana, za to okolice ktore moga sie zainfekowac od miesiaca myje szarym mydlem. Jednak ginka powiedziala tak mojej przyjaciolce i wyprobowuje ten patent.
O irygacjach z jogurtow naturalnych tez slyszalam i nawet probowalam ze dwa razy. Zawsze to tansze niz Lactovaginal np. :-D
Generalnei mysle, ze srodowisko w jakim zyjemy i stres tez powoduja czestsze infekcje u nas. Choc moze sa w srod nas takie szczesciary co to nigdy nie mialy tego typu problemow?

Jak Nisia????? działa ten drugi antybiotyk? Napiszcie proszę jak Wasze dzieci te leki zjadają? chętnie czy na siłę? U nas tak różnie, ale najczęściej w pozycji zaklinowano - przytrzymano-machająco -wyrywającej :zawstydzona/y:


alus ja tez nie pomoge, Kuba uwielbia leki i syropki :cool2::cool2:
"Mamo daj sylopu, mniam pysne" i za chwile kaszle i sie krzywi.:baffled::baffled::baffled:

Alka u mnie jak u dziewczyn Alek wrecz prosilby sie o leki. Ja daje mu Calcium jak czuje, ze mogloby go cos wziac. Raz mial antybiotyk i wcinal ze smakiem.

Wiatmy Edzie znowu na froncie. Super, ze mialas taka odskocznie i z cala pewnoscia naladowalas baterie ;-)
Dzieki za gratki:elvis:
 
reklama
Hej :cool2:

Widzę, że sporą część PL przysypało? U nas jedynie przymrozek, który znacznie utrudnia poranny wyjazd autem. A że łoś schował gdzieś skrobaczkę, musiałam czyścić szyby okładką od płyty:sorry2: I czemu faceci się tak gapią, jak to robię rano? :shocked2::baffled::angry: Nie lubię, jak ktoś się na mnie gapi :sorry2:




Taaa, Antija faktycznie czasem mnie z lekka przeraża :cool2: I właśnie jak sądzicie, czy te odpały, które czasem pokazuje np. prasowanie gaci na prasowalnicy :sorry2:to jej prawdziwe ja czy to tylko zabawny akcent programu?

Iwon też nie cierpię facetów_gapiów,ostatnio chciałam sobie zmienic oponę i jak zauważyłam,że jestem sensacją na parkingu,to pozbierałam gratki i poszłam do domu(popłudniu wymienił mi szwagier)

hehehe mnie rozbroiło, jak myjąc piekarnik jakimś żrącym środkiem założyła sobie zamiast maseczki ochronnej............stringi :cool2::sorry2::sorry2::sorry2:


a ap ropo majtek, ginekolodzy twierdza ze prasowanie majten oddala zakazenia grzybica, wysoka temperatura zabija zarazki..........:happy2::happy2::happy2::happy2::happy2:

osobiście też się zastanawiałam,czy Antija tak zawsze wszystko robi,czy to programowe szoł........a swoją drogą,lubię podpatrywać jej pomysły i ten ze stringami na twarzy byby fajny,ale jakby to mój łoś mył piekarnik:sorry2::blink::cool2::tak:

no ciekawe,czy te gatki jednak powinnysmy prasować,czy nie:confused::-p,jakby co ja prasowalnice mam,tylko w piwnicy,bo nie lubie jej urzywać:baffled:
 
dobrze tu,ale musze się zbierać po tę nieszczęsna opone do wulkanizacji,bo ja na razie nawierzchnia jezdni jest czarna:-p
 
U nas gra muzyka.
Okna wymienione, zostało jezscze tylko balkonowe i mamy komplet. Zupełnie zmieniło to wyglad domu, a co bedzie po reoncie ho ho :-p:-)
Jestesmy juz blisko całej akcji. Widziałam juz projekt, jest szokujacy:cool2: W pierwszej chwili nie wiedziałam co mysleć :szok: Ale im dłzuej go ogladalismy tym bardziej nam się podobał. Jedno na pewno" bedzie to odjechane efekciarskie nowoczesne wnetrze :tak::tak::tak: Bez dwóch zdań :-)
Trzeba jezscze dopieścic szczegóły :tak: ale zapowiada się fajnie :-)
 
Co do Antiji załapałam jej patent z trzymaniem notesika w spiżarni :tak::tak::tak: Jak czegos zabraknie zapisujesz i w ten sposób zawsze o wszystkim pamietasz :tak::tak::tak:
 
emamo ale śliczna zimowa fotka Julci
i Nisia Elfika śliczna jak zawsze zapomniałam że chiałam wcześniej napisać;-)


Wiki mam pytanko jak podajesz ten bioaron c ?
bo właśnie dzisiaj podałam pierwszy raz
to znaczy dodałam do herbatki 5 ml niby można przez 2 tygodnie po 2 razy dziennie
czy Ty też tak podajesz? robisz jakieś przerwy i dalej czy tylko jak coś się dzieje
 
Alka mam ten sam problem bardzo kiepsko znosimy podawanie lekarstw
zawsze czytam z jakim piciem jedzeniem można ewntualnie poprzemycać leki

no a jak nie można to blokujemy nogi ręce otwieramy buźkę i wciskamy...:-(strasznie tego nie lubięale jak trzeba
ogólnie mała nawet jak coś jest dobre to ma uprzedzenia

jednynie wapno bananowe wypija z łyżeczki ale muszę śpiewać

zjedz sobie banana poczuj pyszny ten smak hihi pomaga
 
reklama
Czesc:-)
Jeju jakie piekna fotka emamy w avatarku :-):-):-)ja chce śnieg!!:-p

senkju;-)
Fota była robiona na saniach, pierwszy raz miałam przyjemność wjechać sańmi nad Morskie Oko i zjechać też:-p:-)

Wiatmy Edzie znowu na froncie. Super, ze mialas taka odskocznie i z cala pewnoscia naladowalas baterie ;-)
Dzieki za gratki:elvis:

:elvis:
Trochę naładowałam, to fakt, ale teraz nie potrafię się odnaleźć we własnym domu:szok:
Mam nadzieję, że to chwilowe:sorry2:

Co do płynów do higieny intymnej to ja używam na przemian laktacyd femina albo płyn AA. Obydwa polecam:blink:
Martusia jak się robi irygację z jogurtu?:zawstydzona/y::-p Że niby się wpsikuje tam do środka?:szok::shocked2:

U nas gra muzyka.
Okna wymienione, zostało jezscze tylko balkonowe i mamy komplet. Zupełnie zmieniło to wyglad domu, a co bedzie po reoncie ho ho :-p:-)
Jestesmy juz blisko całej akcji. Widziałam juz projekt, jest szokujacy:cool2: W pierwszej chwili nie wiedziałam co mysleć :szok: Ale im dłzuej go ogladalismy tym bardziej nam się podobał. Jedno na pewno" bedzie to odjechane efekciarskie nowoczesne wnetrze :tak::tak::tak: Bez dwóch zdań :-)
Trzeba jezscze dopieścic szczegóły :tak: ale zapowiada się fajnie :-)

pokażesz projekt?:tak:;-)

Co do Antiji załapałam jej patent z trzymaniem notesika w spiżarni :tak::tak::tak: Jak czegos zabraknie zapisujesz i w ten sposób zawsze o wszystkim pamietasz :tak::tak::tak:

hehheh, nie oglądałam tego odcinka, ale za to dziś zapisałam na kartce, że potrzebujemy koniecznie multivitamol dla Julci, nowy filtr Britta i pralkę:-p:zawstydzona/y::tak::-D:-D
 
Do góry