reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
mam luke pomiedzy naradami :-D:-D:-D:-D

Elfiku - u nas na pierwszym miejscu klocki :tak: i budowanie domów, kredki i farby, naklejki, ciastolina, czyutanie/oglądanie książek, koparki, koniki (hmmm, wszytsko przez Emamę :-p), wydawanie herbatek dla misiów i walka na balony z tatą - prosze, nie pytajcie o szczegóły :confused::baffled: ponadto Julka uwielnia zabawę w chowanego (głowa pod koc i głośne "siutaj!"), bieganie wokół kanapy, tańce i śpiewanie + zabawy na zewnątrz: huśtawka, zjeżdżalnia, zbieranie WSZYSTKIEGO podczas spacerów i wypady na lotnisko w celu pooglądania samolotów, szybowców, spadochroniarzy, lotniarzy itd.
W drażliwej kwestii telewizji ostatnio oglądamy Lucy i Elmo + NG: surykatki, słonie, lwy, krokodyle i :szok::szok::szok::szok::szok: robactwo typu mrówki, chrabąszcze, muchy i inne :baffled::sorry:
Chyba tyle :-)

Gazelku - Julka mówi "sie" :tak: a czy wasze dzieci mówią przestawiając szyk zdania? np. "deszcz pada nie" "spacer idziemy nie" itp?
 
dziewczyny mam pytanie
czym bawia sie wasze dzieci?
Zrobiłam Weronice przemeblowanie w pokoju i porządki w zabawkach ,
po wywaleniu wszystkich zdekompletowanych i popsutych częsci
zabawek niewiele zostało :-(
Chciałabym jej coś kupic i zupelnie nie wiem od czego zaczac?
Zamówiłam na razie tablice ze znikopisem
co jeszcze ??
U nas od jakiegoś czasu na topie są lale i wózeczek, ciągle przytula i nosi lalki,często kilka na raz:-D. Myślimy nad kupnem konika na biegunach, bo Oliwka często buja się na poduchach z wersalki i strasznie ją to bawi.
 
reklama
Co do kombinezonu - wlasnie dostalam paczke:
~KM~ NOWY REWELACYJNY 2CZ. KOMBINEZON ok.104 -15Z (248737370) - Aukcje internetowe Allegro
Za ta cene to jest naprawde fajny. Sa miejsca gdzie odstaja niteczki, ale material jest miekki.
Minusem sa troszke waskie u dolu spodenki - bedzie ciezko chyba buty wsunac - zobaczymy.

Aniu, fajny kombinezon!!! A wąskie spodenki mogą być atutem - nie będzie pod nie wchodził śnieg! Jeśli nie kupisz kozaczków tylko botki, to na pewno ładnie się zgrają ze spodniami. Chyba że planujesz zacząć u Jasia w tym roku naukę jazdy na nartach :-)
 
Do góry