reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Aguś moje gg to 521146 dokładnie tyle cyferek ja mam gg już od dawna :-) stad taki numer:-)
Zapytam lekarza chociaż on mnie zawsze namawia abym sie umówiła z położnymi na zwiedzanie i omawianie:-) a ja wole zawsze go pognebić... :-) Biedny :-)
 
dziś mam wizyte u dzidziologa na 19.20 :-) i usg bedzie :-) może już jakiś cesarko termin ustalimy :-)
 
ide sobie pospać... jak człowiek śpi to: nie czuje zgagi, nie martwi się, nie objada:-) głupoty mu nie przychodzą do głowy :-) nie potrzebuje kasy :-) itd:-)
 
czesc
co to Asiolku?!
hm... wyobrazam sobie Twoje rozgoryczenie..cholipa!!!! co jak co ale takie sytuacje czasem potrafia wyprowadzic z rownowagi ....u nas bardzo czest jest tak ze jak przez dluuuuuuuugi czas jest z gorki to potem nagle wielka gora sie pojawia i ani rusz :p jak rodzilam Tycmia na koncie mielismy $50 i Lukasz czekal na odpowiedz w sprawie pracy-okazalo sie ze kicha a tu nagle ktos zadzwonil i praca sie znalazla ;) ale co sie stresu najedlismy to nasze :p
badz dobrej mysli!! tyle tylko moge powiedziec ;)
 
O rany. Z tą gorką i pod gorkę to chyba każdy tak ma :)
Asiołku rozumiem cię, bo ja też to taka jestem, że lubię mieć wszystko na ostatni guzik... i stresuje mnie jak kasy brakuje, ale dziewczyny mają rację, przecież tym naszym dzidziom to my jesteśmy najbardziej potrzebni i nasza miłość, a nie super ubranka czy odjazdowe wózki. Ja też sie martwiłam, jak sobie poradzimy w wakacje, bo będziemy tylko na utrzymaniu mężulka, no i moim zusowskim macierzyńskim, ale jak tak was poczytałam, to się przestałam martwić :) Najważniejsze, żeby dzidziak miał co jeść, więc teraz będę się martwić tylko to, żeby moja mleczarnia zadziałała :D :D
 
Dziewczyny dzieki za milie slowka  :-*
ale wiecie co? tak sobie myslalam ze jak obetne to w koncu bede powazniej wygladac  ;) a tu masz  ;D dzieciak z dziecmi
 
Niania strasznie mi się podobają wasze plany :D :D
Jak dzisiaj mężulek wróci z wygnania :) to musze mu koniecznie przeczytać, co planujecie i zażądać, że ja tez tak chce!!!!!!!!! :D :D Szczerze mówiąc, to już się strasznie stęskniłam za takim normalnym, nieostrożnym seksikiem :D :D Chociaż obecnie to jakos wielkiej ochoty na harce nie mam :(
 
reklama
No Mania, jak wyjdziesz z dwójką na spacer, to pewnie będą myśleć, że jakaś nastolatka sobie dorabia w wakacje jako baby-sitter :D
 
Do góry