reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Zawsze marudziłam ,że psuje mi sie klawiatura :dry:
dzisiaj nie działa mi to kółko do przewijania w myszce :angry:
co za szajs!!:wściekła/y::wściekła/y::angry::growl:
 
reklama
kwiaty03_2.jpg


Dla Dasarii....sto lat !!!!!!!!
 
Co do szczepień: meningokoki mamy juz zaliczone a w środe wybieramy sie na pneumokoki :tak:i to będzie własnie prenevar
 
No pięknie mi się dzień zaczyna:szok:
właśńie wpadła sasiadka z butelka wódki, bo idzie dzisiaj na wesele, a że u nas taki zwyczaj, że kto idzie na wesele, to częstuje sąsiadów kielichem wódki:sorry2:
noi wypiłam 3...swój, karniak za losia że go nie ma i karniak za tesciową,że poszła do sklepu i się nie załapała:szok::-D:sorry2::sorry2::cool2:

o matko....chyba utne sobie drzemkę z Dawidkiem:-D:-D:-D
 
No pięknie mi się dzień zaczyna:szok:
właśńie wpadła sasiadka z butelka wódki, bo idzie dzisiaj na wesele, a że u nas taki zwyczaj, że kto idzie na wesele, to częstuje sąsiadów kielichem wódki:sorry2:
noi wypiłam 3...swój, karniak za losia że go nie ma i karniak za tesciową,że poszła do sklepu i się nie załapała:szok::-D:sorry2::sorry2::cool2:

o matko....chyba utne sobie drzemkę z Dawidkiem:-D:-D:-D
hi hi hi nie powiem :-p
Niezła jesteś Anusia :-D:-D:-D:laugh2:
 
No pięknie mi się dzień zaczyna:szok:
właśńie wpadła sasiadka z butelka wódki, bo idzie dzisiaj na wesele, a że u nas taki zwyczaj, że kto idzie na wesele, to częstuje sąsiadów kielichem wódki:sorry2:
noi wypiłam 3...swój, karniak za losia że go nie ma i karniak za tesciową,że poszła do sklepu i się nie załapała:szok::-D:sorry2::sorry2::cool2:

o matko....chyba utne sobie drzemkę z Dawidkiem:-D:-D:-D


eee kochana niema to jak trzy karniaki z rana :baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Wiecie co?
robie sie zła :wściekła/y:
Chciałam sobie na allegro kupic kolczyki, zawsze korzystam z konta Grzesia ale teraz chyba zmienił haslo bo nie mogłam sie zalogowac. Wiec załozyłam sobie swoje konto :-p
oki ale kurcze tutaj trzeba czekac do 14 dni na jakis list z aktywacją!!!! To az dwa tygodnie!!!!!:angry::angry::angry::angry::angry::eek::wściekła/y:

a do tego kółko nie działa :angry:
 
Do góry