reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Joasiu morze Sopot maj 2007:-)

za tydzień wyruszamy na wakacje:-)

na tvn1 leci fajny film o duchach:evil:


a na pneumokoki będziemy szczepić
nie wiem na którą się zdecydujemy
muszę odszukać naszą byłą pediatrę w prywatnej przychodni i chcę żeby małą zbadała i pomogła podjąć decyzję

bo narazie do naszej przychodni dowalili nam pediatrę coś w stylu jak tofinek pisała:-(
 
reklama
Witam:-)
Dla Kornelka:elvis::elvis:

co do szczepionek to ja mam zamiar zaszczepić na ospę, Wiki już szczepiłam

co do pneuokoków to Wiktorię szczepiłam Pneumo 23 za ok 47 zł
ale ta szczepinona jest dla dzieci po 5 roku życia
dla młodszych jest Prenevar za ok 300 zł

z tego co wiem to więcej szczepów ma pneumo bo 23, a Prenevar coś koło 6

U nas róznie lekarze mówią, że dziecko po 2 roku życia można szczepić tą lub Tą szczepionką i jest jeszcze wersja że takie maluchy szczepi się tylko Prenevarem, Bo Pneumo 23 może nie zadziałać
Więc ja będę szczepić właśnie tym Prenevarem
 
Hej Kochane:-)
słonko świeci, łoś w pracy, dziecko wariuje a mi głowa pęka:baffled::baffled: ibuprom nie dziala:no: chyba cos jest nie tak z ciśnieniem:eek: w domku mam prawdziwy sajgon, a lenia takiego,że nie wiem czy dzisiaj cokolwiek zrobię:sorry2: nie chce mi się............:dry::dry: buuuuu.........


co do dszczepionek, to ja narazie intensywnie myslę...i nc poza tym, ale wkońcu będe musiała chyba zaszczepić młodego, narazie musze umówić się na bilans dwulatka, to pogadam z nasza pania doktor, może coś mi doradzi:happy:
 
nawet z bb coś sie dzieje wiadomość na podglądzie jest ok a jak nacisnęłam zatwierdź to zeżarło mi pół posta

jak tak Joasiu nie żal ci morza?? ehhh pojechało by się gdzieś
ale mam nadzieje że w przyszłym roku coś sie uda załatwić
 
reklama
Do góry