reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja nieprzytomna a moje dziecko urzęduje na balkonie właśnie wyrzucił z balkonu wiadro na wode do podlewania kwiatków (10 litrowe) dobrze że nikt nie szedł :sorry::no:
 
reklama
hej babeczki :-):-):-)


po meczacej podrozy z Darłowa do Warszawki ( Kuba miał biegunke :dull::dull:) odpoczywamy juz u siostry R.

Nad morzem było super, chociaz pogoda Nas nie rozpieszczała. teraz jak wyjechalis,y bedzie super lato na wybrzezu wiec jesli ktos sie wybiera to zazdroszcze!!!!:cool2::cool2::cool2::tak: ale na brak lezenia na plazy nie nazekam, najbardziej ucierpiały moje plecy....teraz lekko schodzi mi skora!!

zeby urozmaicic wyjazd oboje z Kuba bylismy chorzy ale własnie w czasie 3 dniowej ulewy wiec jak zaswieciło słonko juz szalelismy w morzu!!!

poczytałam troche ale juz nic nie pamieta,. najwazniejsze wszytskiego naj naj dla naszych wszystkich lipcowych małych i duzych solenizantow!!!!!
 
a wiec z tego co pamietam:

Lilka witaj spowrotem na Bb i nie daj sie nordyckiej pogodzie!!!

edziu
czy Ty jestes teraz nad tym morzem czy nie???:confused::confused:

elen alleee fajjjnie Ciii zee jutrooo sobotaaaaa:laugh2::laugh2::laugh2:

elfik
a gdzie jest ta wiocha zabita dechami czy cuś???

kasiu k
sliczna fotka w podpisie......to chyba morze ( mnie sie teraz wszystko z plaza kojazy hhe)

tofinku
na pohybel takiej lekarce, ja bym to zgłosila do OIL.


cos jeszcze miała......aaaa my tez wybiera,y sie na Słowacje. ale juz za jakies 2 tyg....a Tatralandia jest rowniez w planach :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
 
Hej, hej :happy:

na pewno znalazloby się wiele innych rzeczy w których jest " do tylu" w porównaniu z innymi lipcowymi dzieciaczkami...

No tak, względem Kornelka na pewno jest do tyłu z jednym- z ospą wietrzną :baffled: Niedawno wróciliśmy od lekarza z takim werdyktem. Na szczęście młody przechodzi to dosyć łagodnie (na razie :dull:), ma bąbelkową wysypkę, gorączki brak. A ja niestety jestem przymusowo uziemiona w domu, bo dziecko nie może z ospą wychodzić. A choroba może trwać nawet do trzech tygodni :szok: Lekarka powiedziała, że na bank przypałętał to ze żłobka. Pocieszam się tylko faktem, że każdy mi mówi, iż lepiej teraz, niż później :dry:

Iwon juz chyba po piwku i źle słyszy ;-)

a może On do Ciebie Pani? Kiedyś tak sie mowilo w inteligenckich rodzinach - pani mamo ;-):-D

Bu ha ha ha, no i wygadałam się, jak dziecko trenuję :-p

Hej
u nas chorób ciąg dalszy:-(
Oliwier wyzdrowiał udało się bez antybiotyku
a teraz Wiki ma prawie zapalenie płuc

Dla Wiki :elvis::elvis::elvis:

Zaszczepiłam malego na pneumokoki.

Nasza pediatra również powiedziała, abym zaszczepiła małego, zwłaszcza, że chodzi do żłobka i jest alergikiem. Byliśmy zapisani na przyszłą środę, ale w związku z ospą muszę teraz czekać conajmniej dwa miesiące.

ihihi mój tez czasem woła Ania :-D albo do losia "Michał wstawaj " - w sobotę rano :-D:-D:-D

Heh, sprytny mały, wie, że ojciec na mleko tyra :cool2:;-)

Ile zapłaciłaś za te pneumokoki? My idziemy na bilans w rzyszła środę i też o tym myślę, żeby Maćka zaszczepić.

U nas około 50 zł.

A od jutra przeprowadzam się na wieś do... teściów.:-)Mam już dość siedzenia w domu, a teściowie wyjechali na wczasy nad morze, więc chatka z ogródkiem wolna :-)

Mmmm, miodzio taki domek, udanego wypoczynku :-)

ok. 330-350, nie pamietam dokladnie

Podobno ta tansza szczepionka ma sporo mniejszy zakres i trzeba by ją kiedyś powtarzac, a ta droższa załatwia sprawę na całe życie. Mozna o tym poczytac na Pneumokoki

Nie wiedziałam o tym :confused: Właśnie zdziwiłam się, że ta w naszej przychodni taka tania..muszę podpytać, czy mają też te droższe :tak:
 
Witam wieczorkiem lipcowe mamy :-)
Mam karmi malinowa pasja i słone paluszki :cool:
w tak miłym towarzystwie nadrobię sobie teraz dzisiejszy dzionek
Weronika śpi od 20stej :tak::-):-)
 
Znowu nikogo nie ma :dry:
Tylko jedna strona do nadrobienia :szok:
Ile zapłaciłaś za te pneumokoki? My idziemy na bilans w rzyszła środę i też o tym myślę, żeby Maćka zaszczepić.
U nas to szczepienie kosztuje 280 zł

smacznego :-)
a ja dziś wieczorem piekę babę z orzechowa pianką i latam ze ścierą do północy :-D:-D:-D:-D
no a ja własnie sie jutro na ta babke wybieram :tak: i na borówki :-)
Nisia mówi- jade apukiem do Juji bawic sie inymi zabakami( jade autobusem do Julii bawic sie innymi zabawkami) :-);-)
Do mnie moje dziecko mówi- mamoooooooo z akcentem na to "o"
a jak pytam jak mama ma na imie to słysze- mama ACILINA :szok::szok::szok:

ok. 330-350, nie pamietam dokladnie

Podobno ta tansza szczepionka ma sporo mniejszy zakres i trzeba by ją kiedyś powtarzac, a ta droższa załatwia sprawę na całe życie. Mozna o tym poczytac na Pneumokoki
tak tak u nas ta tańsza to 60 zł ale trzeba powtarzać :tak:


Muffinki w piekarniku :-) Kurcze, nie wiedziałam, że to taki prosty przepis. 10 minut roboty i po sprawie. Mam nadzieję, że w smaku będa dobre :-)
Maciejka mi dzielnie pomagał mieszać składniki. Pytam sie go "Wiesz co to są muffinki?" a on na to "Machinki to som takie babecki":-)

No i znowu po raz kolejny wsypał babcię :-) Kroiłam gorzka czekoladę i dałam mu kawałeczek (ja mu czekolady jeszcze nie daję), a on na to: "Jak na działce." Pytam się, "Co jak na działce?" a on: "Cekoladka jak na działce u babci."
Hi hi hi

a wiec z tego co pamietam:

Lilka witaj spowrotem na Bb i nie daj sie nordyckiej pogodzie!!!

edziu
czy Ty jestes teraz nad tym morzem czy nie???:confused::confused:

elen alleee fajjjnie Ciii zee jutrooo sobotaaaaa:laugh2::laugh2::laugh2:

elfik
a gdzie jest ta wiocha zabita dechami czy cuś???

kasiu k
sliczna fotka w podpisie......to chyba morze ( mnie sie teraz wszystko z plaza kojazy hhe)

tofinku
na pohybel takiej lekarce, ja bym to zgłosila do OIL.


cos jeszcze miała......aaaa my tez wybiera,y sie na Słowacje. ale juz za jakies 2 tyg....a Tatralandia jest rowniez w planach :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:
No witam Panią Droga Pani
Wiocha? No mieszkam w takowej :dry::dry::dull:
 
Zdrówka życze Wiktorii i Kornelkowi :elvis::elvis::elvis:
Iwon dla chłopca to lepiej,że ma ospe juz teraz :tak: tzn bezpieczniej
Tofinku wspólczuje, tez bym sie wsciekła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry