reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ile zapłaciłaś za te pneumokoki? My idziemy na bilans w rzyszła środę i też o tym myślę, żeby Maćka zaszczepić.

ok. 330-350, nie pamietam dokladnie

Podobno ta tansza szczepionka ma sporo mniejszy zakres i trzeba by ją kiedyś powtarzac, a ta droższa załatwia sprawę na całe życie. Mozna o tym poczytac na Pneumokoki
 
reklama
Brunetko (Nianiu :-p) Maksymilian bardzo mi sie podoba :-):tak::tak:
Mamy w rodzinie Maksymiliana Antoniego i baaardzo to do niego pasuje :-) jak dziadek mówi: Maksymilianie! on odpowiada: Tak panie dziadku Eugeniuszu? :-):-):-) (ma już 5 lat)

Hihih, super to brzmi! No i własnie chyba w tym stylu będzie się zwracał Kornelek do swojej mamy ;-)

Elen, my tez mamy kolorowanki z naklejkami. Maciek uwielbia "kleklejki" i lubi rozwiązywac zagadki z tych książeczek :-) Ja gdy bylam mała przepadałam za gazetą "Wesołe minuty" z zagadkami logicznymi i problemami do rozwiązania, więc się cieszę że Maciek idzie moimi sladami. Ja do tej pory mam fioła na punkcie zagadek. A Wesołych minut już chyba nigdzie nie ma, szkoda.
 
Muffinki w piekarniku :-) Kurcze, nie wiedziałam, że to taki prosty przepis. 10 minut roboty i po sprawie. Mam nadzieję, że w smaku będa dobre :-)
Maciejka mi dzielnie pomagał mieszać składniki. Pytam sie go "Wiesz co to są muffinki?" a on na to "Machinki to som takie babecki":-)

No i znowu po raz kolejny wsypał babcię :-) Kroiłam gorzka czekoladę i dałam mu kawałeczek (ja mu czekolady jeszcze nie daję), a on na to: "Jak na działce." Pytam się, "Co jak na działce?" a on: "Cekoladka jak na działce u babci."
 
Elen, my tez mamy kolorowanki z naklejkami. Maciek uwielbia "kleklejki" i lubi rozwiązywac zagadki z tych książeczek :-) Ja gdy bylam mała przepadałam za gazetą "Wesołe minuty" z zagadkami logicznymi i problemami do rozwiązania, więc się cieszę że Maciek idzie moimi sladami. Ja do tej pory mam fioła na punkcie zagadek. A Wesołych minut już chyba nigdzie nie ma, szkoda.

:-p:-p:-p:-p:-p
u moich rodziców w szafie jest wielki karton z: moimi zeszytami z podstawówki, rysunkami, dyplomami i listami pochwalnymi, kilka Sztandarów Młodych, Wesołe Minuty własnie, jakieś przepisy kulinarne dla dzieci z Gospodyni i ostatnie strony ze starych numerów Dziennika Zachodniego :-D:-D:-D:-D:-D
 
:-p:-p:-p:-p:-p
u moich rodziców w szafie jest wielki karton z: moimi zeszytami z podstawówki, rysunkami, dyplomami i listami pochwalnymi, kilka Sztandarów Młodych, Wesołe Minuty własnie, jakieś przepisy kulinarne dla dzieci z Gospodyni i ostatnie strony ze starych numerów Dziennika Zachodniego :-D:-D:-D:-D:-D

no ale to archiwum prywatne, a gdzie nabyć takie dla młodego, przyszłego pasjonata zagadek? ;-)
 
Kurcze Ania - tyle razy o tym przypominasz :-D:-D:-D ze doszłam do wniosku, ze my tez w końcu nie mieszkamy jakoś strasznie daleko od granicy :cool2: i dobrze byłoby zimowa porą wymoczyć pupę w ciepłej wodzie :cool2::cool2::cool2::cool2: a wiecie - grudzień/styczeń to martwy sezon w budownictwie .....:cool::cool::cool:
 
Kurcze Ania - tyle razy o tym przypominasz :-D:-D:-D ze doszłam do wniosku, ze my tez w końcu nie mieszkamy jakoś strasznie daleko od granicy :cool2: i dobrze byłoby zimowa porą wymoczyć pupę w ciepłej wodzie :cool2::cool2::cool2::cool2: a wiecie - grudzień/styczeń to martwy sezon w budownictwie .....:cool::cool::cool:
to wybieżcie się z nami we wrześniu:tak::-)dzieciaki będą się bawić a my plotkować:cool: a przypominam bo już bym najchętniej dzisiaj pojechała, marzy mi się jakiś urlopik z dala od domu i nieskończonego remontu...a przede wszystkim ciepła woda w basenie:cool::cool::cool:
 
witam
powiem wam co moje dziecko mówi właśnie, kiedyś dziadek powiedział mu "proszę pana jaka jestem zakochana" i on to zapamiętał a teraz powtarza "plose pana jaka jestem zakopana" a potem "zacofana" nie może to dziecko wymówić zakochana jakoś :laugh2::-):-D

hmmm też się zastanawiam na tą szczepionką na pneumokoki ale muszę poczytać o co w tym biega
 
reklama
jejuuuu wypiłam już 2 kawy i nadal śpię na siedząco nawet w komputer nie moge patrzec bo mi sie oczy zamykają :sick::oo:
 
Do góry