reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Aniula, mnóstwo radości, miłości i satysfakcjonującego seksu kiedy tylko chcesz :-):-):-)

kat_402608.jpg
 
e-mamo..oddałabym wszystko za to, żeby przestał, teraz spi w pokoju obok, ale w ostatnich dniach normalnie budzi mnie przez ścianę:szok: musze wstać, potrząsnąć nim i mam cisze przez kilkanascie minut, a potem jazda od nowa:baffled::szok::-D
 
Hej laseczki:-)
uff...żar się leje z nieba, mu ucieklismy przed słońcem bo jest nie do wytrzymania:no:
od 8 rana Dawis baraszkował w piaskownicy, ale teraz wolę go zabrać do domku.
My od paru dni robimy tak samo. O 8 do piachu, a o 10 do domku. Inaczej nie da się wytrzymać. Poza tym Maciek w te upały budzi się strasznie wcześnie. Wczoraj wstał o 6.20, a dzisiaj o 6.10 :angry: Dawniej bym go posadziła na łóżku i włączyła "Pana Kleksa" i byłby spokój na godzinę, a teraz muszę go sadzaćna nocnik i dupa ze spania. W związku z tym łeb mi napinkala i wyglądam tak :sick:

co do modyfikowane zimnego to nie wiem czemu nie można zimnego - może coś mi się pomyliło... po prostu myślalam że nie można

my mamy teraz fazę arbuzową :tak::-):-D wyjmujemy takiego balona z lodówki i cała rodzina się zajada, a potem wszyscy się kleimy od słodkiego soku :rofl2:
My kupujemy Bebiko w płynie, w związku z tym nie ma problemu z podawaniem zimnego mleka. Wkładam go tylko na 10 minut do mikrofalówki, coby nie było lodowate.
danonki też ponoć od 3 lat (tak gdzieś słyszałam) a chyba większość dzieci przynajmniej raz na jakiś czas je jada................

Fajnie, że znalazłam w was "wsparcie" w kwestii Monte ;-) Teraz bedę ze spokojniejszym sumieniem dawać je Darii - przynajmniej zje coś mlecznego :-p
Maciek je jednego Danonka codziennie. Monte nie jada w ogóle, bo zauważyłam, że jak zje tylko trochę czekolady, to ma od razu twardą kupkę.
 
e-mamo..oddałabym wszystko za to, żeby przestał, teraz spi w pokoju obok, ale w ostatnich dniach normalnie budzi mnie przez ścianę:szok: musze wstać, potrząsnąć nim i mam cisze przez kilkanascie minut, a potem jazda od nowa:baffled::szok::-D

ma za miękkie podniebienie i mu się zapada jak śpi, i dlatego chrapie, daj mu torbę landrynek to może mu stwardnieje:-p;-);-);-);-):szok::-D:-D:-D
 
reklama
Do góry