reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Rany, u nas dzisiaj jest nie do wytrzymania. 40 stopni i nie ma czym oddychać.
Nawet mi kawa nie pomogła :-:)-(
Chciałam piec ciasto marchewkowe, ale chyba nie mam odwagi włączyć piekarnika :no:


nooooooooooo
u mnie wiatrak zasuwa na pełnych obrotach a Julka tyko woła- nie bój mama, nie bój!:sorry2::-p
Klaudia jak jedna nie pomogła to może pomoże druga? ja właśnie wstawiłam czajnik:happy2:

Musze dziś zakupić nowe kwiatki do doniczek na balkon... poradźcie plisss
Miałam bratki (Martusia;-)), ale wczoraj dokończyły żywota przez ten upał... :baffled:
 
Rany, u nas dzisiaj jest nie do wytrzymania. 40 stopni i nie ma czym oddychać.
Nawet mi kawa nie pomogła :-:)-(
Chciałam piec ciasto marchewkowe, ale chyba nie mam odwagi włączyć piekarnika :no:

A ja właśnie wyskoczyłam na chwilę do samochodu, żeby zamknąć szyber i zabrać parasolkę bo zrobiło sie szaro. I muszę Wam powiedzieć, że u mnie na dworze jest całkiem rześko i przyjemnie :tak: (o wiele lepiej niż w budynku bo tu skwar nie do wytrzymania :crazy:)
 
nooooooooooo
u mnie wiatrak zasuwa na pełnych obrotach a Julka tyko woła- nie bój mama, nie bój!:sorry2::-p
Klaudia jak jedna nie pomogła to może pomoże druga? ja właśnie wstawiłam czajnik:happy2:

Musze dziś zakupić nowe kwiatki do doniczek na balkon... poradźcie plisss
Miałam bratki (Martusia;-)), ale wczoraj dokończyły żywota przez ten upał... :baffled:
Hihi, ale dobra ta Julka "mama nie bój":-)

Co do drugiej kawy, to chyba zaraz zrobię :)

A co do kwiatków, to ja mam surfinie-petunie, które w czasie mojego wyjazdu podlewała moja siostra i niestety teraz wyglądają OKROPNIE. Aż mi wstyd mieć coś takiego na balkonie i też myślę, coby kupić coś nowego.
 
no i dopiero teraz mówisz? :szok::szok::szok:
a ja dzieciakowi od 7go miesiąca życia podgrzewam wszystko na mikro falach :eek:

ale i tak będę podgrzewać, bo jestem leniwa :-p

ja tez podgrzewałam i podgrzewać bede :-p bom leniwa :sorry2:
z reszta żołądek mojego dziecka jest do tego przystosowany, od urodzenia praktycznie wiec juz mu nei bede robić jazd i zmieniać :-p:happy2:

A ja wszystko odgrzewam w mikrofali, bo też jestem leń :happy2:

Ja też :rofl2:

A ja po krótkiej przerwie na lunch wróciłam z dwoma lakieramie (do frencza i brazowym ) oraz oliwka do pazkonci i skórek w torbie :ninja:

Dzis robię SPA w łazience, uwieńczone malowaniem paznokci. Mam nadzieje ze mnie TVNStyle nie zawiedzie i puszczą w tym czasie Antiję (jak to się pisze:sorry2:):rofl2:
 
reklama
Do góry