reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Alka, ja ostatno dostałam fenoterol i isoptin i tak mi pikawka zaczęło serducho walić i ręce trząść, że obiadu nie mogłam zjeść a ciśnienie mam niskie a spadło mi jeszcze do 80/50. Lekarz powiedział że to minie jak organizm się przyzwyczai ale ja to po 1 dniu odstawiłam bo w nocy to myślałam że mi łeb pęknie z bólu
 
reklama
weź jedną lub dwie dawki i zobaczjak będziesz się czuła. Może na Ciebie tak nie zadzaiała. Ja tego nie biore no i na razie czuję się dobrze, nawet macica juz mi się tak często nie stawia. Nie biorę nawet no-spy. NIC, tylko witaminki
 
Asiolek, no nie zlosc sie juz na mnie.  :) :-*Juz nie pytam o nic. Masz prawo wyboru i zadecydujesz, koniec kropka;)

Niunka, zycze wiary inadzieji!
 
no to jak nie stawia Ci się brzuchol i nie masz rozwarcia to po co Ci to??? to ja chyba bym nie brała ale zadecydujesz sama,żeby potem nie było na mnie i żebys mnie nie ścigała ;) ;)
 
już kiedyś z Fridom rozmawiałyśmy o tym że generalnie to go odstawiają do 33 tygodnia ciąży bo kobietki różnie reagują na jego odstawienie niektóre rodzą odrazu a inne przez to świństewko przenoszą ciążę i trzeba poród wywoływać

tak mi lekarz powiedział ;)
 
reklama
witam wieczorkiem :)ja tylko na momęcik....małą mnie strasznie dzis kopie i troche mnie zaczyna to przerażać...powiem wam szczerze ,że czuje iż coś się dzieje....mąż został dzis w domku i nie poszedł do pracy....jeśli do jutra pojawi się jeszcze coś niepokojącego to rano jade na pogotowie :(nie pamiętam dokładnie jak to było z synkiem,ale dziś miałąm takie małe skurcze , a było ich 3 :(nie bardzo mi się to podoba...dotego zjadłam dziś tylko sucha bułeczke bo po innych smakołykach poprostu wymiotowałam... :mad:położe się juz ....raczej nie zasnę ale siedziec też mi mała nie daje....skopy mi straszne funduje :)....jeszce chwile poczytam co naplotkowałyście kobitki i znikam....Dobranoc....spokojnej nocki kochane :)


 
Do góry