reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Olivko - sprawdź na stronie Zabawy fundaMentalne.
Ja kupiłam tam kilka rzeczy i jestem szczególnie zadowolona z ksiażek o rozwoju Malucha. Może i Tobie uda sie coś wyszperać?
Elen, ty to mnie zawsze z opalow ratujesz!!! DZIEKUJE!:tak::-)

Hello - mam babeczki bole co 5 minutek - brzmi znajomo:confused:
Zbieram sie do szpitala - prosze o wsparcie duchowe:elvis:.
Do zobaczenia....
SUPER! czekam z niecierpliwoscia!!! :-):tak::-)
oj mi to sie wydaje ze ania miala jakies przeczucie wczoraj!
pamietacie jak to bylo w lipcu 2005? co kilka dni pisalyscie "mam skurcze zmykam do szpitala" albo "dziewczyny wody mi odeszly!":-):-)

ja byłam pewna,że Nicollo i Szymek to dzieci Olivii:-D:-D:-D dopiero teraz dotarło do mnie,że nie, gdy wkleiła swoje zdjęcie i wszystkie mówicie jej ,że już też mogłaby się postarać o swoją dzidzię:laugh2::laugh2::laugh2: będę się sama z siebie śmiała do wieczora
:-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D:laugh2::-D
anusia, wiki nic w tym dziewnego! w koncu to babyboom wiec spodziewacie sie spotkac mamy i dzieci:tak:
Elfik super fryzurka:tak::tak::tak:
Ja mam taką grzywkę na bok i zawsze ją spinam, bo nigdy nie mogę jej ułożyć, faluje;-)i robi mi się taki kogucik, chyba tak to się nazywa tak trochę się unosi przy głowie
No i stwierdziłam, że zapuszczę bo niby mam tą grzywę a tak jakbym nie miała
to nie kogucik. to sie nazywal alf!:laugh2::laugh2:
a ja bylam u mojego fryzjera tydzien temu i pierwszy raz w zyciu jestem niezadowolona:no::-( ja tez lubie taka grzywke asymetryczna(tak jak mam na zdjeciu z chrzcin) a on mi tym razem zrobil duzo dluzsza grzywke i mnie te wlosy wkurzaja. ide na poprawke!


Jadę do domciu! Miłego weekendu! Ja w niedzielę urządzam mężowi imieniny :cool2::cool2::cool2:
zloz mezowi szczere zyczenia od zalogi lipcowej! i bawcie sie dobrze!:-)
 
Ania G. urodziła Piotrusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.100 kg:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
bravo i gratuluje!!!! po polsku: wszystkiego najlepszego! a po grecku- na sou zisi!(niech ci rosnie!!!):-) :-):-):-)
Jasia pewnie bedzie rozpierala duma ze jest starszym bratem!:-):-):-)
 
a ta ukraina to sie nie przejmujcie wogole! moja kolezanka jest polka i studiuje medycyne we lwowie. jakby sie cos stalo to juz by mi przyslala milion wiadomosci!
(oczywiscie nie mozemy wykluczyc ze ukraincy zachowuja sie jak rosjanie podczas wybuchu czarnobyla i nie przyznaja sie do wpadek, ale osobiscie uwazam ze ten wybuch to jest brednia! bardzo malo zabawna i na swoj sposob okrutna brednia!:no:)
 
LASKI podobno to fałszywy alarm z tą UKRAINĄ.
Właśnie mówili w TVN-24, że wczoraj w elektrowni na południu Ukrainy były ćwiczenia i ogłoszono tam alarm ćwiczebny.

Uff?
 
Ania G. urodziła Piotrusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.100 kg:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

wow zaglądnęłam na chwilkę a tu takie wieści :szok::szok::szok: a dopiero Ania pisała że na jakieś dwa wesela się wybiera :-D wesoło to już ma
GRATULACJE I DUUUUŻO ZDRÓWKA DLA ANI I BOBO:elvis:
 
reklama
Do góry