reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Elfiku - za dużo imprezujesz ;-);-);-)

potwierdzam, potwierdzam..hihi...:-D:-D;-);-)
hehe no fakt ale jak pojadą moi goście do domu to troszke przystopuje :tak: AJ PROMIS :tak::-D aaaa dzisiaj za godzinke wybieram sie na kolejna imprezke tym razem to będą urodzinki :tak::-p:-p:cool2:

Hello - mam babeczki bole co 5 minutek - brzmi znajomo:confused:
Zbieram sie do szpitala - prosze o wsparcie duchowe:elvis:.
Do zobaczenia....
JOOOOOO :szok::szok::szok: Aniu to trzymam kciuki!!!!!:elvis::elvis::elvis:

Elfik super fryzurka:tak::tak::tak:
Ja mam taką grzywkę na bok i zawsze ją spinam, bo nigdy nie mogę jej ułożyć, faluje;-)i robi mi się taki kogucik, chyba tak to się nazywa tak trochę się unosi przy głowie
No i stwierdziłam, że zapuszczę bo niby mam tą grzywę a tak jakbym nie miała
hehe kochana prostownica to takie boskie urządzonko,z którym sie nie rozstaje od wizyty u fryzjera i jesli tylko rano jej uzyje to jest cool i grzywencja prosto sie trzyma ale ja tylko włosy umyje albo wyjde na wilgotne powietrze bez utrwalacza na grzywce to kosmos sie robi dosłownie :baffled::eek::wściekła/y:
 
hehe no fakt ale jak pojadą moi goście do domu to troszke przystopuje :tak: AJ PROMIS :tak::-D aaaa dzisiaj za godzinke wybieram sie na kolejna imprezke tym razem to będą urodzinki :tak::-p:-p:cool2:

hehe kochana prostownica to takie boskie urządzonko,z którym sie nie rozstaje od wizyty u fryzjera i jesli tylko rano jej uzyje to jest cool i grzywencja prosto sie trzyma ale ja tylko włosy umyje albo wyjde na wilgotne powietrze bez utrwalacza na grzywce to kosmos sie robi dosłownie :baffled::eek::wściekła/y:

1.hehehe ale Ci zazdroszczę tego imprezowania :tak::tak::tak::tak::-p

2. jaką masz prostownicę??????
poprosze Darią by mi na dzień matki kupiła :tak::tak::tak::tak::cool2::-p
 
Ania G. urodziła Piotrusia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
4.100 kg:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

ANIU G GRATULACJONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ZDRÓWKA DLA CIEBIE I DLA PIOTRUSIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:


ale się kobita uwinęła !!!!!!!!!!!!! SZOKKKKKKKKKKKK:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:


to jest dopiero NEWS DNIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry