reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dziewczyny mam poważną wiadomość. Dostałam ją od koleżanki poznanej w szpitalu (jak rodziłam Darię).
Podobno na Ukrainie wybuchła elektrownia i małe dzieci przez kilka dni nie powinny wychodzić z domu.

Kasia, która przysłała mi tę wiadomość dostała ją od siostry pracującej w przedszkolu.
Ale jest to pewne:confused: Kiedy to wybuchło:confused: słucham radia i narazie nic nie słyszałam:no:
 
Ja sie piszę:tak::tak:;-):-) mam ochote na ogórkową, dawno nie jadłam:laugh2:
Lilka uważaj bo może Ci zabraknąc na jutro tej zupy, jak tylko sie do niej przyssię..:-DNenius jedziesz ze mną:confused:


pewnie że tak (szkoda, że tylko tak...wirtualnie) :-(

:-D:-D:-D:-D zapraszam!!!!
chetnie sobie bym pogadała z wami przy tarciu ogorasow ;-)
no szkoda ze wirtualnie nie idzie przesłac jakos zupki i innych pysznosci
jakby to było mozliwe to ale by sie działo :-D:-D:-D
tyle tu swietnych kuchar mamy ze hohoo :-)
 
Dziewczyny mam poważną wiadomość. Dostałam ją od koleżanki poznanej w szpitalu (jak rodziłam Darię).
Podobno na Ukrainie wybuchła elektrownia i małe dzieci przez kilka dni nie powinny wychodzić z domu.

Kasia, która przysłała mi tę wiadomość dostała ją od siostry pracującej w przedszkolu.

ojej
poszukam w wiadomosciach czy cos jest na ten temat
 
Ale jest to pewne:confused: Kiedy to wybuchło:confused: słucham radia i narazie nic nie słyszałam:no:

nic więcej nie wiem

dostałam sms'a i tyle. Ale ta Kasia to poważna osoba i jej osobiście o żarty nie podejrzewam. Juz prędzej tę siostrę pracująca w przedszkolu bo jej po prostu nie znam.

Ja na wszelki wypadek powiedziałam mamie, żeby Darię zabrała z balkonu.
 
nic nie znalazłam w wiadomosciach na temat wybuchu....
hmmm.....chyba by było juz głosno o tym no nie?

bede ogladac Fakty o 16.00 moze cos powiedza,jak nie to watpie czy cos było....
 
Trzeba było młodą pod pachę i chodu :cool2:
Dokładnie:cool2: Ja ostatnio zabrałam młodego ze soba do fryzjera i biedak siedział bite 2,5 godziny na moich kolanach:-D:-D nie miał wyjścia , bo powiedziałam mu,że jesli będzie niegrzeczny, to go pani fryzjerka obetnie, a tego biedak bardzo nie lubi:no:
matka sadystka ze mnie...ale grozba podziałała :cool2:
 
reklama
Do góry