reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Rany, ja mam w domu odkurzacz a nie dziecko. Od rana zjadł:
- całą miskę mleka z płatkami
- po czym chciał same płatki w misce (juz bez mleka)
- banana
- jabłko
- piętkę chleba
- kromkę z żółtym serem
- wypił kubek wody
- potem kubek herbaty
A teraz chodzi po domu i wołą: "Buła, buła" :-) Po kim on to ma??!!

Ja mam identycznie:-)
Po okresie niejadkowania, które zwlalam jeszcze na skutki szczepienia Mati dziś w jedzeniu przechodzi sam siebie.
Zjadł od rana:
-kubek mleka
-jajecznica i pół bułki z masłem
-banan
-kubek soku
-biszkopt
-obiad tj.ziemniaki, pulpet i surówka z marchwi, a to wszytsko popił herbatka

Jak narazie grzecznie sie bawi i nie ciąga mnie za rekawy co mniemam oznacza, chęć skupienia sie.:-p:zawstydzona/y:;-)Co mnie nie dziwi po takiej ilości jedzenia:tak::tak:;-);-):-p:cool2::cool2:
 
Hej babeczki :)))


skonczyłam robic kopytka, z piecyku szarlotka juz pachnie mmmmmm
a ja padam na pyszczk, zebyscie teraz widziały jak wyglada moja kuchnia hehehehe
 
heheeh Maserak :-p:-p:-p:-p

hehehe a ja wiem z dobrych zrodeł ze on lubi tez panow hehehhe
ps. widziałam ich na rozdaniu nagrod Vivy, oczywiscie w TV, siedzieli obok siebie.........:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
hello, Asiu nie chcesz do mnie przyjechac...ja bede sprzatac kuchnie a Ty pogotujesz i popieczesz, co ????? ;-) :cool2: :-p


Wiki zdrówka :tak: :tak:

Kredzia i Hanti miłego plotkowania
 
ka10443.jpg


Mellciu!!!!


W dniu imienin dużo szczęścia, radości, uśmiechu, mnóstwo wiary, wytrwałości, siły, samych przyjemnych i spokojnych dni




Zyczy Joasia z rodzinka!!!
:elvis::elvis::elvis:









 
Hej babeczki :)))


skonczyłam robic kopytka, z piecyku szarlotka juz pachnie mmmmmm
a ja padam na pyszczk, zebyscie teraz widziały jak wyglada moja kuchnia hehehehe

Ech, zazdroszczę Ci :blink: Marzy mi się ten dzień, w którym będę wreszcie mogła pichcić kilka godzin we własnej kuchni, a potem ją sprzątać :-p A tymczasem...po pierwsze cierpię na notoryczny brak czasu na cokolwiek, po drugie...na razie nie mam własnej kuchni :-( :-( :-( A wiecie...u teściowej to nie to samo :dry:
 
reklama
Kornel też do niejadków ostatnio nie należy :dry: Jego repertuar z ostatniego dnia:
poranne mleczko 180 ml
śniadanie: kromka chleba razowego z pastą z jajka i twarożku plus kakao
talerz zupy mlecznej z płatkami
drugie śniadanie: banan, danonek, kawałek ciasta :-p
obiad: zupa + ryż z mięskiem i surówką
kolacja: parówka z bułką plus kaszka półpłynna w butelce 210 ml :-p :-p :-p
 
Do góry