reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Nianiu Twojej kuchni też kibicuje hihih, obyś ją szybko opchnęła :tak:


Klaudia ja tez często robie takiego kurczaka, masz racje bez przypraw jest pyszny ale czasami mój G sobie doprawia czosnkiem :tak:
 
reklama
Cześć Babki :-)


Na początku Lilka, życzę Ci, żeby ten dzisiejszy dzień był dla Was cudowny i wyjątkowy! :tak::tak::tak::tak::elvis: Życzę udanej ceremonii, miłego wesela i fantastycznej nocy poślubnej ;-);-);-):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Klaudia dzięki za pomysł z kurczakiem hihi, tylko pójdę do sklepu po rokpol i mam obiad z głowy :szok::-D

Melll- Niania jara:no::wściekła/y:, przyznała się tutaj wczoraj:szok::eek: NU NU NU Nianiu :wściekła/y:

Aniu.G fajnie, że ząbkowanie macie zakończone. Wielkie gratki dla Jasia :elvis:
U nas są trzy trójki w natarciu, dopiero jedna wyszła, no i w dalszym ciągu nie ma śladu 5:-p

Melll- widziałaś jakiego cyca Brodzikowa dostała, normalnie monstrualne balony ma:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
hej hej babeczki!!!:-):-)

wrociłam po ostatnim dniu w pracy, mam mieszane uczucia, jestem jednoczesnie zła, ze to juz koniec i szczesliwa, ze teraz bede mogła wiecej czasu spedzic z Kubusiem......
ale bedzie mi strasznie brakowało tej roboty.....
ehhhhh
ciezki bedzie dzisiaj dzien...............:-:)-:)-(
Asiu kochana buziaczki dla Ciebie:elvis: :elvis: :elvis:
Myślę, że taka dziewczyna jak Ty znajdzie sobie fajną pracę bez większych problemów i tego Ci życzę
 
Ja dziś z chaty melduje:cool2: jutro dopiero do roboty:tak:

Jazda namaksa wczoraj siedziałam i odpisywałam na kupę maili:szok: :-) Teraz przejrzało na allegro juz 373 osoby:szok: jedna babka chce pzyjechać ze Szczecina:szok: (iwon maczałaś w tym swoje piękne paluszki:cool2: :-p :-D ) a na gartce zajrzało juz 125:tak:

ja to i tak nie wierze,ze to sprzedamy ale powiem, ze jazdę z tym obserwowaniem mam niezłą:tak: ;-)
Ja myślę, że sprzedacie, skoro już w pierwszym dniu taki zainteresowanie:tak:
 
U nas mycie głowy przebiega bez większych problemów:-) , ale z zębami już tak dobrze nie ma. Oliwier nie da sobie umyć zębów, chce tylko sam
No ale zamiast myć te zęby to gryzie szczoteczkę albo się nią bawi:confused: :baffled:
napewno nie jest to mycie zębów:no:
 
reklama
Aniu g. fajnie Wam, że Jaś ma już wszystkie mleczaki:tak:
U nas w natarciu wszystkie trójki, Oli prawie całą noc płakał:-( w końcu wzieliśmy go do naszego łóżka i jakoś pezetrwaliśmy to:confused:
 
Do góry