reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
dzięki za odpowiedzi
dzisiaj po zjedzeniu kawałka suchego chleba znowu była akcja zastrzyk:-(duszenie się:sick:
mamy też skierowanie do gastrologa

nie wiem co będzie jak ją w nocy złapie oby karetka dojechała na czas
boję się strasznie bo nie mamy samochodu:wściekła/y:


mam nadzieję że leki które teraz dostała pomogą więc nie chcę myśleć inaczej

no i przechodzimy na dietę bezglutenową np
kupiłam chlebek 6,00
biszkopty 6,50
makaron 250 gr 6,50

koszmarr no ale jesli to ma pomóc to nie liczę kasy.........

tylko żeby się nie dusiła mi maleńka
 
dzięki za odpowiedzi
dzisiaj po zjedzeniu kawałka suchego chleba znowu była akcja zastrzyk:-(duszenie się:sick:
mamy też skierowanie do gastrologa

nie wiem co będzie jak ją w nocy złapie oby karetka dojechała na czas
boję się strasznie bo nie mamy samochodu:wściekła/y:


mam nadzieję że leki które teraz dostała pomogą więc nie chcę myśleć inaczej

no i przechodzimy na dietę bezglutenową np
kupiłam chlebek 6,00
biszkopty 6,50
makaron 250 gr 6,50

koszmarr no ale jesli to ma pomóc to nie liczę kasy.........

tylko żeby się nie dusiła mi maleńka

:-( :-( :-(

Kasiu :elvis: :elvis: :elvis: dla Martynki :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Elfik fryzurka świetna:tak: :-)

Kasiu strasznie to smutne, że taka mała kruszynka musi przez to wszystko przechodzić:sick: :sick:
:elvis: :elvis: :elvis: dla Was
 
Elfik - fryzura luks :tak: :tak: :tak:

Kasiu, ale szkoda, że tak ciagle pod górke. Mam nadzieje, że dieta bezglutenowa pomoże. Chociaz z drugiej strony kto wie - moze lepiej zeby to co innego bylo, bo bidulka nie nogla by jeść wielu podstawowych produktow
 
oj wiecie martina już i tak malutko może jeść czekolada zero żadnych serków danonków ciastek pączków jak pomyślę to prawie niczegoo....

nawet biszkoptów nie chciała jeść
a dzisiaj za to chętnie zjadła te bezglutenowe co mnie zdziwiło bo takie średnio smaczne są

zaraz sobie poszukam w necie i sama będę piekła cisteczka kupię odpowiednią mąkę i damy rade
byle by pomogło

nie dość że skaza białkowa to jeszcze glutyy
a ja myslałam że około dwóch latek wyrośnie ze skazy i zacznie jeść coraz więcej a tu zupełnie w drugą stronę poszło
 
reklama
kasiu bardzo mi przykro z powodu Martunki, wiem ze napewno musi być Ci cieżko.......najwazniejsze teraz to testy alergiczne.....
gdybys miała jakies pytania tresci medycznej zawsze moge popytac w pracy!!!

a jesli chodzi o podduszanie sie Małej wydaje mi sie, ze jakis lek w atomizerze albo jakis wziewny by sie przydał.........tylko teraz sie nie orientuje, jutro mam dyzur to sie popytam i mozesz o cos takiego spytac alegrologa......
chociaz co dozylnie podany lek to dozylnie.....
 
Do góry