reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Babki sorrka ze tazni z gruszki ni z pietruszki tu wpadam :zawstydzona/y:
ostatnio straszne zawirowania w naszym zyciu i jakos tak ostatnio pod gorke no i czasu brak :zawstydzona/y:

ciagle mam nadzieje ze nadrobie i bedzie ok ale nie daje rady
maludy jakjedno wyjdzie z czegos to drugie wejdzie i tak w kolko

i juz ostatnio sobie pomyslalam ze fajne byloby sie z Wami spotkac ale bedzie mi strasznie lyso bo jakos tak...:baffled: Was zaniedbuje

Maniu lyso???? co ty gadasz
to nam bedzie lyso spotkac sie oko w oko z taka super mama !!!
nieliczy sie ilosc a jakosc
jak sie juz pojawiasz to nie sposob nie zauwazyc twoich postow
wiec pisz ile mozesz a ó reszcze pogadamy na spotkaniu


kochana ucaluj Gabule :elvis: :elvis: :elvis: niech zdrowko szybko do niej wraca
 
reklama
Babki sorrka ze tazni z gruszki ni z pietruszki tu wpadam :zawstydzona/y:
ostatnio straszne zawirowania w naszym zyciu i jakos tak ostatnio pod gorke no i czasu brak :zawstydzona/y:

ciagle mam nadzieje ze nadrobie i bedzie ok ale nie daje rady
maludy jakjedno wyjdzie z czegos to drugie wejdzie i tak w kolko

i juz ostatnio sobie pomyslalam ze fajne byloby sie z Wami spotkac ale bedzie mi strasznie lyso bo jakos tak...:baffled: Was zaniedbuje

wybaczone - nadrobisz na spotkaniu:tak: :tak: :tak: :tak: :elvis: :elvis: :elvis: Całusy dla Was kochana :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Moooma a moze sprobuj z nestle junior waniliowym?? moze smakiem bedzie podobne ??
kosztuje tyle co bebiko a chyba jako jedyne z mlek modyfikowanych ma smak waniliowy
 
obojętne - byle z kartonu 3,2% :-p :-p :-p :-p (moje dziecko sztucznego w żaden sposób nie przełknęło) ale mam dobry sposób - może zrób sztuczne i dodaj kakao i glukozy - malutko, tak na smaczek. Jak się sprawdzi to następnego dnia słabsze to kakałko, potem jeszcze słabsze i ani się nie Gabi nie obejrzy a już będzie na samym mleku elegancko :-p :-p :-p
trochę boję, się spróbowac kombinacji ze zwykłym mlekiem, bo młoda kiedy była kilkumiesięczniakiem miała podejrzenie o skaze białkowa. oczywiście teraz wszystko ładnie jej przeszło (wcina danonki) , ale nie wiem , czy jak jej wprowadze to mleko, czy znów się nie uczuli na nie...............,
ale dzięki za radę w przyszłości napewno spróbuję,(ale jestem tchórz)
 
reklama
Elfik :elvis: :elvis: :elvis:

ide pogadac z duzym i spac


kurcze wiecie co....
jak tak bylismy obok siebie to ....roznie bylo ;-)
ale teraz :-( strasznie mi Go brakuje i dopiero zauwazylam ile znaczy Jego obecnosc i bezpieczniej duzo bardziej bezpieczniej sie przy nim czulam :zawstydzona/y: :tak:
 
Do góry