reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
aa........ mam do was pytanko, na butelkowych mamach zapytałam, ale tam rzadziej bywacie, więc pozwoliłam sobie tutaj zapytac: jakie mleko jedzA - piją wasze dzieci? Co jakiś czas próbuję przemycic Gabi Bebiko, ale niestety pluje nim dalej niż widzi, sojowe z kartonu waniliowe uwielbia, ale to majątek na nie trzeba wydawc.............i tak szukam nowych pomysłó na mleko................
My Isomil 2 z wiadomych alergicznych powodów
ja piore w zwyklym proszku juz dawno dawno
ale teraz mam mega problem z Weronika
na raczkach , glownie na przedramionkach miala taka skorke szorstka jakby grysik i to raz bylo raz znikalo a od pewnego czasu na jednej raczce nad nadgarstkiem i nad lokciem pojawily sie dwa takie jakby liszaje suche strasznie i czerwone. maja srednice okolo 1 cm
nie bola chyba bo mala daje spoko je dotykac
do tego te ciagle czerwone policzki i szorstkie, niby ma ten zyrtec ale na kaszel i tak sobie mysle czy to nie skaza bialkowa? a zyrtec lagodzi objawy i dlatego nie jest to takie silne
dzisiaj tez byla jedna kupka ze sluzem, podobna do tych kiedy to zaczynala sie ta grypa jelitowa. Moze to nie byla grypa w pryzpadku Weroniki a jedynie nasilenie objawow alergii na bialko?
nie wiem co robic.... jak pojde do lekarza zwyklego pediatry to kaze na bank odstawic nabial i´co? bez mkeka i serkow u nas bedzie cyrk i zero innego jedzenia
a lekarka i tak nie bedzie miala pewnosci bo sie do konca nie zna
alergolog nas zapisal na koniec marca :wściekła/y: a prywatnie nie przyjmuje
Takie szorstkie plamy to na bank atopowe zapalenie skóry. Paule też to dopada i alergolog swego czasu potwierdził. Jak ci sie uda dorwać bez recepty maść Locoid Lipocream (czasem sprzedają) to zanika to w 2-3 dni. A Kasi k. Napisałam w poscie produkty najczęściej uczulajace...
zaraz padnę :-D :-D
łoś właśnie powiedział, że trzeba iśc z Darią do fryzjera, bo ma odrosty
ja: jakie odrosty????
łoś: nie wiem, ale Ty zawsze mówisz, że musisz iśc do fryzjera bo masz odrosty

:-D :-D :cool2: :cool2: :-p :-p :szok: :szok: :szok: :szok: :eek: :baffled: ;-) ;-)

Znów popuściłam...............:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:;-);-);-);-);-);-);-)
 
Elfik :elvis: :elvis: :elvis:

ide pogadac z duzym i spac


kurcze wiecie co....
jak tak bylismy obok siebie to ....roznie bylo ;-)
ale teraz :-( strasznie mi Go brakuje i dopiero zauwazylam ile znaczy Jego obecnosc i bezpieczniej duzo bardziej bezpieczniej sie przy nim czulam :zawstydzona/y: :tak:


hi hi hi u nas też czym loś dalej tym lepiej między nami :-D :cool2: :-p :-p :-) ;-) ;-) :eek:
 
Babki sorrka ze tazni z gruszki ni z pietruszki tu wpadam :zawstydzona/y:
ostatnio straszne zawirowania w naszym zyciu i jakos tak ostatnio pod gorke no i czasu brak :zawstydzona/y:

ciagle mam nadzieje ze nadrobie i bedzie ok ale nie daje rady
maludy jakjedno wyjdzie z czegos to drugie wejdzie i tak w kolko

i juz ostatnio sobie pomyslalam ze fajne byloby sie z Wami spotkac ale bedzie mi strasznie lyso bo jakos tak...:baffled: Was zaniedbuje
Kochana nawet tak nie mów!!! Jesteś cudowną mamą cudownych dzieciaków i jeszcze bardziej cudowną lipcówką. :tak::tak::tak::tak:
 
Kasiu jeśli Martina jest atopowcem to najczęściej uczulającymi produktami są żyto, cytrusy, białko, orzeszki ziemne, kakao, chipsy, keczup...może coś z tych rzeczy ostatnio jadła:confused::confused::confused: Kurcze sama już nie wiem...
Buziak dla Was!!!
Kurcze Niunka dzieki!!!!
Moze to jest to??!!!
Weronika od dluzszego czasu pije herbate z cytryna!!!!
od jutra koniec i zobacze
a o masc poprosze ciocie- zalatwi mi recepte tak na lewo :-p ;-)
 
No i jeszcze miałam napisać Elficzkowi ze jakoś mi jej tu brakowało:tak::tak:I pojawiła się z nowym Avatarkiem zupełnie odmieniona.............miodzio!!!!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Kurcze Niunka dzieki!!!!
Moze to jest to??!!!
Weronika od dluzszego czasu pije herbate z cytryna!!!!
od jutra koniec i zobacze
a o masc poprosze ciocie- zalatwi mi recepte tak na lewo :-p ;-)
Oby pomogło szybko bo to swędzi jak cholera, a wiadomo taki maluch nie bardzo potrafi o tym powiedzieć!
 
Do góry