reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
u mnie w chacie przeszło tornado dobrze że ściany stoją na swoim miejscu:szok: grzeczną martinę roznośi energiia nie wiem co ja jej dałam do jedzenia że tak szaleje
już nawet dwa razy wyprowadziłam ją na dwór pędziła ze swoim małym wózkiem że ledwo nadążałam
po drodze
przejechała pieskowi ogonek, ugryzła sąsiadkę i zrzuciła w sklepie półkę z karmą dla kotków:cool2:

nie poznaje mojej córci:-)

elfik jak zakupy?

edytko elfiku itd... pisałyście coś o mnie a wiecie że i ja miewam dołki i nie zawsze tryskam optymizmem fakt że długo mnie takie stany się nie trzymają :rofl:
bo za chwilkę roznosi mnie enrgia
mam kupę pomysłów i lecę kupić sobie np. różowe gacie w pieski

może ze mną coś nie tak jeznyyy?:szok: :rolleyes2: :wink: :oo: :oo2: :rofl: :yes:
 
reklama
Gazelaczku i co kupiłaś ten płaszczyk? bo dzis koncza sie dwie aukcje gdzie moze uda sie tanio kupic.

Tusiu, kupiłam, ale inny :)
zobacz, taki: plaszczyk Umowilam sie ze sprzedającym i w rzeczywistosci place o 20 zl mniej niż na aukcji podano :cool2:

W weekend pojechałam do Zary i pomierzylam sobie rozne ciuszki. Okazalo sie, że musze kupic rozmiar L, bo strasznie wąziutkie :szok: :szok: :szok: . A sprzedawali tylko S i XS. No i nie kupilam.

Poza tym ja chcialam płaszcz z kapturem, a takie na allegro byly dość drogie (z kapturem), a ja w koncu polowałm na okazję ;-) .

W każdym razie pytalas sie o cenę plaszczyka w sklepie - chyba o ten ci chodzilo bez kapturka - on kosztował... 59,99 :tak:
 
Do góry