reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
babulki na zwierzakach napisałam powód mojego niebytu,
przy okazji napisałam pierwszego tak długiego posta:baffled: :baffled: :baffled: :baffled:
 
hehehe nie ma to jak mocne argumenty :tak: :laugh2:

Cześc Niesia

Ja jakbym wróciła teraz do okresu narzeczeństwa to chyba nigdy nie zostałabym żoną :eek:
a ja jeszcze bym to odwlekała, a przede wszystkim chyba nie jestem stworzona do życia w pojedynkę... a tak przynajmniej raz dziennie zjemy wspólny posiłek przy stole, no i czasem pogadamy...a swoją drogą to trochę naiwna byłam myśląc że tak dobrze będzie po ślubie:baffled: :baffled:
 
kochane zajrzę później,jak po moim poście będziecie
jescze chciały ze mną się znać.............to włąćze się na
nowo do życia na bb
 
reklama
Elfik- udanego wypadu, spraw sobie coś milutkiego :tak::tak::tak::tak:

Elfik udanych zakupów:tak: :-)
dzieki, nie wiem czy cos kupie ale mam chęc przetracic troche kasy :-p
odwórć tymi dziurawymi szczebelkami do ściany, u mojej pomogło, jeszcze nie potrafi wyłazić przez górę, uff :zawstydzona/y:
łeee moja własnie góra wyłazi :-(
juz jej darowałam, niech sie łos ze śpiacym dzieckiem popołudniu pomęczy :-p
 
Do góry