reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Elfik mój rozkład dnia jest podobny
Jestem z dzieckiem cały dzień, łosiek dziećmi się nie zajmował nigdy i nie zajmuje i pewnie zajmował nie będzie (pewnie ma to po matce:baffled: :sick: )
Jemu się nawet bajki nie chce przeczytać:-(
Ale po ponad 5 latach bycia mamą przywykłam do tego, że to ja się głównie dziećmi zajmuję
U nas też kłótnie są z tego powodu, ale do tego czasu nic nie dały:eek: :-(


Widzę, że problem dotyczy całego drobiu :baffled: :eek: a nie tylko mojego kurnika;-)
 
reklama
Asiu wg moich obliczen powinnas byc w pracy ...ale opis na gg mówi coś innego hihih



Kasiu ja mam taki rozkład dnia
rano poranna toaleta z weronika potem wspolne sniadanie, mała bajka a ja troche ogarniam chate
potem mam kawe to juz zazwyczaj z weroniką na kolanach, potem spacer i zakupy
wracamy mała sie chwile bawi idzie spac a ja obiad robie
potem go jemy i sie bawimy 2 godzinki potem cos tam w domu robie a mala sie soba zajmuje albo chodzi za mna i wyje
potem kolacja i kapanie malej i sen a wtedy albo mam czas dla siebie albo robie pranie, cos tam sprzatam- zalezy od dnia
ide spac, wstaje w nocy do Weroniki a od rana to samo
non stop 24 na dobe dziecko jest przy mnie
to trwa juz prawie 19 miesiecy
dla mnie rozrywka sa urodziny jakiejs cioci lub zakupy wieksze bo wtedy gdzies wychodzimy i przez moment ktos mi sie mala zajmuje
a na codzien jestem tylko ja- matka polka numer 1 :sick:

Hej babeczki :-) ,
niestety mój rozkład dnia wygląda podobnie jak elfika,:tak: :tak:
nudy, nudy i jeszcze raz nudy :baffled: :baffled: :baffled:
Daria jest non stop ze mną, na szczęscie że całą noc przesypia:-p:cool2:
 
Elfik mój rozkład dnia jest podobny
Jestem z dzieckiem cały dzień, łosiek dziećmi się nie zajmował nigdy i nie zajmuje i pewnie zajmował nie będzie (pewnie ma to po matce:baffled: :sick: )
Jemu się nawet bajki nie chce przeczytać:-(
Ale po ponad 5 latach bycia mamą przywykłam do tego, że to ja się głównie dziećmi zajmuję
U nas też kłótnie są z tego powodu, ale do tego czasu nic nie dały:eek: :-(

mój mąż jak już jest w domu to się Darią zajmuje, ale problem polega na tym, że go ciągle w domu nie ma :eek: :baffled: :baffled: :confused:
 
:confused: Dasaria a co Ty tak uciekłaś w sobotę nawet bez papa? :confused:

Wiki zdrówka dla młodego :elvis:

Moje łosisko pojechalo do roboty, ufff, w końcu zszedł mi z oczu...
Julka śpi, ja piję drugą kawę, jest prawie dobrze ;-)

(prawie robi wielką różnicę;-))
 
:confused: Dasaria a co Ty tak uciekłaś w sobotę nawet bez papa? :confused:

Wiki zdrówka dla młodego :elvis:

Moje łosisko pojechalo do roboty, ufff, w końcu zszedł mi z oczu...
Julka śpi, ja piję drugą kawę, jest prawie dobrze ;-)

(prawie robi wielką różnicę;-))
Mój zaraz do domu wraca i mam plan tajemny wyrwac sie na reszte dnia z domu- SAMA
nie wiem gdzie...połazikuje po sklepach, może sobie mały drobiazg sprawie jak radzi Kasia K. ?
Kupie sobie farbe do włosów a wieczorem sobie pomaluje...
wpadne do koleżanki na kawe może...
zobaczymy :tak:
 
reklama
Do góry