reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dziekuje kochane :elvis: :elvis:
az mnie ten placz cały czas trzyma.....moze powinnam sie wyplakac by mi przeszło?
ach
zaraz wam opisze co i jak
 
reklama
Lilka atmosfera pracy jest bardzo ważna
i nie daj się poniżać kobieto,
wiem że jest Wam ciężko i potrzebujesz kasy,
ale nie za wszelka cenę:tak: :tak: :tak: :tak: :tak:

a nie możesz jej coś powiedzieć,
też tak dosadnie,tylko by nie miała świadków,
lub ją troszkę potrząśnij na zapleczu

kim ona jest w tym sklepie,że ma się za lepszą od Ciebie???

poszło o głupote (jak dla mnie)
parkingowy przyniosł nam drobne,a ze cały dzien latałysmy do banku bo nam ich brakowało bardzo ucieszyłam sie na jego widok
kolezanka rzuciła mu ze juz była w banku,a ja dopowiedziałam ze ''to nic,bedzie na zapas''
pan wyszedł i......ze ja lekcewaze,podwazam jej zdania!! :szok: ze ona pracuje tu dłuzej ode mnie i mam jej słuchac! ze jest wiele takich sytuacji ze lekcewaze sobie ale ona od dzis zacznie mi to krzyczec :no: :zawstydzona/y: (mowie do niej o co chodzi,bo słucham je,i staram sie tanczyc jak mi zagrają by było dobrze wiec o jakie inne sytuacje chodzi???-powiedziała ze nie pamieta ale teraz zacznie mowic!
powiedziałam jej zeby mowiły mi za kazdym razem a nie ze teraz mi wypomina a ja nie wiem co i ona sama tez nie!! i ze chce by na bierzaco mowiła co do mnie ma (a i mowi,czasami nawet poniza przed klientami...jakimis docinkami)

powiedziałam jej ze nie mialam pojecia ze zle robie ze wziełam te drobne (tak naprawde cieszyłam sie ze załatwiłam te drobne 1zł,2zł,50gr, na jutro--nie mialam pojecia ze robie zle :szok: !!!! )
i ze jej tekst ze do pana ze sie spoznił......no nie zrozumialam,mogła przeciez mu powiedziec ze dziekujemy bo mamy duzo drobnych,no nie??
no ale jej zdaniem 2+2 =4 a dla mnie 5 :no: :no: :no:
echhh:zawstydzona/y: co ja sie nasłuchałam
az nie umiem powtorzyc :zawstydzona/y:
 
dzieki za info :elvis: :elvis: :elvis:

Klaudus rany kiedy to bylo :szok: ja nie wiem gdzie ale gdzies tu tez sa obchody roczku mojego synka :tak: :szok: :tak: hehe a tu juz wielkimi krokami 2 rok Gabiszona sie zbliza :cool2:
 
lilka współczuję sytuacji w pracy to strasznie dołujące musi być bo znowu trzeba tam wrócić

maniu my teraz byliśmy na ważeniu i mierzeniu przy okazji szczepienia w grudniu a potem tak jak pisały dziewczyny bilans dwulatka dopiero
 
ahaha i glupie pytanie ale nie wiem :-( :zawstydzona/y: kiedy powinnam isc lekarza z Gaba na taka zwykla wizyte kontrolna? waga i wzrost itd? :eek:

:elvis:

Witam mania,

ja, będąc ponad miesiąc temu z Małą na ostatnim szczepieniu (kolejne w 5 roku życia) w przychodni dowiedziałam się, że na bilans (waga, wzrost) mam przyjść, jak skończy 2 latka.
 
reklama
lilka współczuję sytuacji w pracy to strasznie dołujące musi być bo znowu trzeba tam wrócić

dokladnie

a ta madralówna pracuje az o 4 miechy dłuzej ode mnie
widze ze duzo umie,ale mnie traktuje jak osobnika specjalnej troski
wiecznie za mna chodzi i mowi takie rzeczy ze az mnie szlag trafia bo czy ja jakas nie teges jestem czy co? :baffled:
naprawde przesadza czasami
ale ja widze ze to taki typ,i nie mam co z nia zadzierac bo zawsze musi wyjsc na jej a ja nie lubie z takimi osobami wchodzic w dyskusje:no:

najlepsze jest to ze do niczego mnie nie dopuszczaja i faktycznie jakbym tam miala pracowac zawsze byłabym do tyłu :baffled:

dzis Milenie juz zapowiedziałam ze bede pilnowała jej nauki by w przyszłosci nie musiała pracowac z prostakami tylko ludzmi na poziomie !!!
 
Do góry