reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witaj Maniu:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
ucałuj maluchy od cioctki klotki

E-mamo kochana z małym dzieckiem do 4 roku zycia,
można w razie złego samopoczucia od razu jechać
na oddział pediatryczny(pomijając pogotowie-zresztą
z takim małym dzieckiem ja bym tam nie pojechała,
bo jeszcze na ginekologa trafisz:baffled: :baffled: :baffled: ),
a co do trzydniówki............to u nas nie było kataru,
ani kaszlu,ale była bardzo wysoka temperatura powyżej 40stopni
Buziaki dla Julci:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
reklama
O rany , własnie przeczytałam, że Juleczka chora. Przesyłamy z Maciusiem miliony buziaczków i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!!!!!!!!!


Wiki - nie bierzemy All inclusive bo drogo :-) Od osoby będzie mniej więcej 1700, z tym, że za Maciusia nic nie płacimy, bo do dwóch lat jest za darmo (dlatego jedziemy w czerwcu hihi) :-)
 
hej kochaniutkie :-)

Znowu jest 38,2 ;-(
Apetyt dopisuje, młoda wciągnęła porządny talerz rosołu, mięsko i poprawiła 2 mandarynkami, hymmm
Mam nadzieję, ze to 3 dniówka.

Co z tym mlekiem na noc? Podać? co to znaczy, że może się zwarzyć? że młoda może wymiotować później tak?
 
A ja mam apel:
PROSZE SIE WYROBIC W 2007 - nie bede taka samotna z tym moim dzieciaczkiem:baffled: .
Ja to sie wogole wyrwalam ja filip z konopii - nie zmobilizowalam za wiele z was do szybkich dzialan i teraz sama sie rozrastam -zadna z was mi nie towarzyszy.

Aniu - będziemy usilnie próbować, hi hi Niestety - nie ode mnie to tylko zależy ;-)
 
Klaudia, nam tez sie marzy wycieczka :-) :-) :-) I tez gdzies do Grecji, Wloch albo Hiszpanii, zeby nie za bardzo tropikalnie. Naprawde do 2och lat tylko dzieci za darmo? Bo wydawalo mi sie, ze dluzej......... buuuuuuuu, to my sie do czerwca nie wyrobimy :szok: :szok: :szok:
 
Klaudia, nam tez sie marzy wycieczka :-) :-) :-) I tez gdzies do Grecji, Wloch albo Hiszpanii, zeby nie za bardzo tropikalnie. Naprawde do 2och lat tylko dzieci za darmo? Bo wydawalo mi sie, ze dluzej......... buuuuuuuu, to my sie do czerwca nie wyrobimy :szok: :szok: :szok:
Niestety tylko do 2 lat:-(
A dokładniej dziecko w dniu powrotu nie może mieć skończonych 2 lat
Moja Wiktoria ma 5 lat i ma zniżkę, która wynosi ok 400-500 zł, czyli niewiele
 
hej kochaniutkie :-)

Znowu jest 38,2 ;-(
Apetyt dopisuje, młoda wciągnęła porządny talerz rosołu, mięsko i poprawiła 2 mandarynkami, hymmm
Mam nadzieję, ze to 3 dniówka.

Co z tym mlekiem na noc? Podać? co to znaczy, że może się zważyć? że młoda może wymiotować później tak?
Coś słyszałam o tym mleku, ale nie wiem co i jak:no:
 
reklama
Edytko - mleko spokojnie dawaj, o ile tylko mała chce pić. Ostatnio pytałam lekarza o te rzeczy i powiedzial ze dziwi się, że ludzie jakieś takie rzeczy opowiadają. Mleko gdy tylko ma kontakt z kwasem żołądkowym to i tak się warzy (waży?). Jeśli dziecko chce pić - trzeba dawac.
 
Do góry