reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Elficzku ja też dobrze rozumię Maję Ja Wiktorię urodziłam 2 tygodnie po terminie:tak:
Ale Mai życzę jak najszybszego i szczęśliwego rozwiązania:-)
 
Iwon teoretycznie u nas do przedszkola przyjmują dzieci od 2,5, ale w praktyce jest różnie:-p :-)
to tak jak u nas. jest takie przedszkole prywatne co i 2latki chodzą 9nota bene jest to przedszkole żony żmijewskiego. Kuby chrzestna jest tam przedszkolanką i jak Kuby nie chcieli przyjąc do żłobka to próbował zagadac aby go do przedszkola przyjeli - tylko ze mi sie wydaje ze mimo wszystko jest za mały i nie kontynuowalismy sprawy.
to Kuba waży 11,5 a mierzy 87 cm i wciąz ma przezwisko kluska :cool2:

Elfiku a Maja na kiedy miała termin ??
 
Weroniczce duzo zdrówka, buziaki.
Maja dzisiaj zdrowa, tylko troche gili ma..
Kredzia kochana co tak ciebie mało na BB.
Mówisz, że w sobote ma gorzej wiac, kurde a my mamy iśc na urodziny do znajomych, Maje z babcia pierwszy raz mamy zostawic na spanie. No zobaczymy.
 
juz po "sniadanku".............lekko odzyłam hehe :) :-):-):-):-)

asiu
co do Twoich planow............jedno pamietaj: szczesliwa mama= szczesliwe dziecko!!!!!Maluszki sa jak barometry, wszystko czuja jakos tak podswiadomie!!!!!!takze do przodu kochana!!!!!trzymam qciukasy..........:elvis::elvis::elvis:
 
Mówisz, że w sobote ma gorzej wiac, kurde a my mamy iśc na urodziny do znajomych, Maje z babcia pierwszy raz mamy zostawic na spanie. No zobaczymy.


tusiku a ja słyszałam, ze w sobote ma własnie przestac!!!!!


u nas wogoile przestało wiac, ale w nocy........jejuuuuuu, nawet jakis błyskawice chyba byly, a wahania napiecia w szpitalu były straszne!!!
 
reklama
Do góry