reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
ale mnie łoś wkur...... niech idzie już spać bo mu jeszcze coś zrobie:angry:
czepia się o wszystko, dostało mi się za to że
- w łazience śmierdzi płynem czyszczącym
- w szafie przy bezpiecznikach leżą ręczniki
- martyna ma wysypkę napewno dałam jej coś nie tak do jedzenia
- butelki wsadziłam do zlewu razem z talerzami
- nie podłączyłam laptopa do prądu teraz bateria jest słaba
- nie kupi mi inhalatora bo po co mi to woli kupić oczyszczać powietrzaa ja muszę wziąść wziewne leki więc jutro będę leciała do przychodni i jakoś sama będę musiała sobie coś takiego zamówić, nie opłaca misię płacić za pojedyńcze inhalacje
- bez sensu kupiłam stanik bawełniany teraz to wcale już cycków nie mam


nie lubię łosia:growl: :hmm: :no2: :sad: :unibrow:

w dupie go mam:cool2: ja sobie rade dam:elvis:

oj te chłopy :no: :no: :no: :baffled:
Czyżby miał dostac okres????????????? :eek: :baffled: :-p :cool2:
 
Hej baby!

U nas dopiero w nocy potwornie wiało. Najbardziej zestresowała mnie wizja porozrzucanych pampersów Julki po całym osiedlu, ponieważ te bardziej ciężkie wystawiam do worka na balkon, żeby się nie udusić w domu. No i nazbierało się tam kilka zaległych sztuk, pfeeeeeee
 
cześć kobitki
nie odzywałam sie bo mi sie poważnie dzecko rozchorowało :-(
mała ma biegunke, w nocy były wymioty, ogólnie leje sie przez ręce :-(
najlepsze jest to,że od dwóch dni dziwnie sie zachowywała ,miała taka lużna kupke ze śluzem wiec poszłam z nią wczoraj do pediatry i ten stwierdził,że jest zdrowa tylko ząbkuje :baffled:
ale wątpie,żeby aż tak wymiotywała przez zęby :sick:
dzisiaj znowu do lekarza idziemy bo ta biegunka straszna i boje sie odwodnienia. Weronika nic nie chce pic i musimy ja poic siłą
w nocy mało mi domu z korzeniami nie wyrwało, nie było wody, pradu, istny koniec świata. O 1szej w nocy zaczął nam dzwonek przy furtce dzwonic bo zamoknął i sie zrobiło spięcie. Ja dziecka pilnowałam a łos ze śrubokretami przy dzwonku majsrował .koszmar :sick:
 
cześć kobitki
nie odzywałam sie bo mi sie poważnie dzecko rozchorowało :-(
mała ma biegunke, w nocy były wymioty, ogółnie leje sie przez ręce :-(
najlepsze jest to,że od dóch dni dziwnie sie zachowywała wiec poszłam z nią wczoraj do pediatry i ten stwierdził,że jest zdrowa tylko ząbkuje :baffled:
ale wątpie,żeby aż tak wymiotywała przez zęby :sick:
dzisiaj znowu do lekarza idziemy bo ta biegunka straszna i boje sie odwodnienia. Weronika nic nie chce pic i musimy ja poic siłą
w nocy mało mi domu z korzeniami nie wyrwało, nie było wody, pradu, idtny koniec świata. O 1saej w nocy zaczął nam dzwonek przy furtce dzwonic bo zamoknął i sie zrobiło spiecie. Ja dziecka pilnowałam a łos ze śrubokretami przy dzwonku majsrował a siostra pisała,że w Niemczech samochody z autostrady wyrzucało taki był wiatr.

O Boziu Elfiko biedaczku:elvis: Trzymajcie się dzielnie :elvis: :elvis: :elvis:
 
reklama
w tej chwili w Gd świeci cudne słoneczko i tylko od czasu do czasu sika drobnym deszczem, coś czuję że za chwilę będzie tęcza i skowronki zaczną śpiewać :o:
 
Do góry