reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Lipcowe mamy

Ja się dzisiaj trochę uspokoiłam bo zdemontowali tą cholerną karuzelę z placu zabaw za moim oknem.

Brunetko napisz mi czy lekarz robił Ci KTG na Placu Hirszfelda?

Ja jutro idę na wizytę i nie wiem czy mam się domagać KTG.

Tusia nie martw się i zaglądaj do nas często.
 
reklama
Tusia dbaj o siebie i maleństwo najważniejsze żebyś się teraz wyciszyła bo takie nerwy dzidzi napewno się nie podobają, a zobaczysz siostra szybko wróci do zdrowia, najważniejsze że jest pod opieką

Co do ktg z tego co pamiętam to było 160 :)
 
Hej dziewczyny!
ale wy się rozpisujecie :) chyba nie dam rady za wami nadążyć, bo o statnio często tu nie bywam.
jutro idędo gina i zobaczymy jak tam moje wyniki się przedstawiają, tak wogóle to czuję się standardowo, czyli w miarędobrze tylko ten kręgosłup...
dziś u nas deszczowo, ale w niedzielkę była ładna pogoda i robiliśmy grila, więc troszkę pożarliśmy. a co do żarcia to właśnie jabłeczniczka piekłam.

zerkłam z grubsza na to co pisałyście i już trochę czuję stracha przed porodem :) ale już sięnie mogę doczekać

pozdrowionka
 
Hej, hej,

My dzis bylismy u lekarza. Macius wazy ok. 1,800 kg. Jest ladniutki i zdrowiutki. Tylko ulozyl sie miednicowo, no i teraz trzeba bedzie z nim pogadac, zeby jednak zdecydowal sie na pozycję główkową ;) :p

Planowalam sobie zwolnienie od 1 czerwca, ale lekarz wyslal mnie juz od jutra. Slabizna ze mnie sie zrobila, do tego napiecia brzucha i wiecie co? Dusi mnie w szyi - zupelnie jakby ktos mi od tylu zarzucil szalik na szyje i zaciskał. Juz powiedzialam w pracy ze jednak musze zdezaktywizowac sie wczesniej. Glupio mi bylo, bo tyle spraw niedokonczonych musze zostawic... Tzn w domku niektore najpilniejsze chyba zrobie. No a potem.... to juz tylko bede myslec o maluszku. ;D
 
Asiolku!!! Zabawa jest superowa! Mi nawet wyszlo podobnie, chociaz wg męża bylam chudsza niz program wskazywal ;D Ale nie wiem jak sie liczy wzrost w calach - moglam zle wybrac.
 
;D ;D Gazelaczku i na Ciebie przyszła pora:-) wypoczywaj i delektuj się :-) a zabawe na moim forum dla grubasó dziewczyny zapodały :-) dobra sprawa :-) mobilizująca:-)
 
reklama
ha - no wlasnie mobilizujące to
można na ten przyklad wymyslic model jak by sie chcialo wyglądać, powiesic na lodówce i... zjadać potem paznokcie ze stresu, hi hi ;)
 
Do góry