reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

jestem, ludzie miałam obiadek!!! ten kalafiorek zapiekany niebo w gębie i rybka z grila do tego mniam,
kuchnia posprzątana ide po kawe i siedze dopóki dzidzia śpi ;D
 
reklama
jej Wy juz po obiadach a ja nawet myslec o niem nie zaczelam  ::) hm...moze ten kalafiorek na dzis... cholipka tyle tylko ze lukasz nie lubi kalafiora ...hmm...co zrobimy na obiadek hmm...
 
Joasia co upiekłas w końcu?

Ja sie za tego piernika jeszcze nie zabrałam ale zrobie napewno bo dzisiaj mam dzien dobroci dla męża po tych wczorajszych wyczynach wannowych ;D ::) :laugh:
 
elfiko wlasnie sie wybieram do sklepu i chyba zrobie tego murzynka!!!
a on ma byc w okraglej formie?? i czy moze byc do niego jakas inna polewa niz czekoladowa, boje sie, ze Maluch moze nie tolerowac tego ciasta!!!
 
Fridus z Malej to chyba niezly rumcajs takie iskierki w oczkach  :D
Martuska Alusia oczka...  ::) zakochalam sie taaaki wielkie i taaakie niebiesciutkie!!!
KasiinaMartunia w panterce fiu fiu  :-*
i Weronisia ktora sie pieknie bawi i Tymciu ktory juz czyta...

::) ale maluchy rosna...
 
na paczce pisze że forma 30 na 40 cm ale ja robie w różnych, w okrągłej tez czasem, poprostu nie wlewam całego ciasta, zostaeiam tak 1/3 na wyrośnięcie. A polewy daje tez inne lub nie polewam tylko smaruje na górze tez marmolada i posypuje kokosem
 
reklama
Do góry