reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dzien dobry dziewczyny o poranku.
Maz wyslany z domu, dziecko nakarmione i jeszcze spi, a ja zamiast pokozystac i tez pospac to tu zagladam :p >:D
 
reklama
U nas rytm spania jest następujący: rano pobudka o 5.30 na karmienie i dalsze spanie do około 8-8.30, tu już pobudka na całego. Następna drzemka na spacerze około 11, jakieś 45 minut, reszta czasu to zwiedzanie świata :). Kolejna i ostatnia w ciągu dnia drzemka 15-15.30 około 1,5-2 godz. Kiedyś kładłam go jeszcze około 18, ale sam z tego spania zrezygnował, nie chciał po prostu i teraz trzyma się dzielnie do 19. O tej godzinei kąpiel, jedzonko i w łóżeczku ląduje o 19.30. Zazypia sam, bez problemu, i śpi do 5.30, kiedy to budzi się na jedzonko i tak witamy kolejny dzień :)
Acha, w nocy ma jedno przebudzenie, około 4-tej, wtedy przekładam go na brzuszek i od razu zasypia.

Zmykam pracować >:D :police: O0
 
Czesc babeczki! Jak mi dzidzie pozwola to moze dzis jakies foty powklejam.Właśnie kombinuje jak zrobic natankowi zdjecie aby bylo widac jego zabki.
 
toscie naprodukowaly.......Niania ty intrygantko......

a mojemy synkowi cos sie wczoraj poprzestawialo i obuudzil sie o 21 ( poszedl spac kolo 20) i w najleprze zaczal sie swietnie bawic..........oczywiscie kto od razu podlapal temat???oczywiscie tatus, i tak sobie razem pogrywali prawie do 23 az wkoncu Maluch padl jak mucha!!!
a ja jestem taka niewyspana bo Kuba spal z nami a to znaczy ze ja mialam dla siebie tylko skrawecze lozka, reszte Oni!!!

ide nadrabiac.......eh
 
kredziu kochana ale masz dietke niepowiem, ale sa tego bobre strony, to co podajesz za dozwolone to same zdrowe rzeczy......i nie tuczce :laugh: :laugh:

Martusia cos foteczke Alusia nie widze.....mam nadzieje ze niebawem sie pokarza!!!!

zbieram sie powoli do ogarniania mieszkanka.....dzisiaj maja przyjsc do nas goscie wiec trzeba coz zrobic z tym pobojowiskiem!!!!!i jeszcze chcialam cos upichcic dobrego!!!zastanawiam sie nad jakas salateczka.......musze chyba skoczyc na nowy watek hiiihihih
 
witam z rana!
Oj widze że Iwon juz się luzik w pracy czuje i nałóg pomalutku zwycięża ;D >:D >:D :police: O0
Joasiu a kawa? Tak bez kawy przy komputerku bedziesz sprzątać? Wstyd! ;D

U nas w nocy nawet dobrze jak na katarkowe czasy, spanko do2 pote mama dała smoka i do łózka zabrała i dzidzia spała do 5 rano i mleczko i jeszcze do 8 kiedy to obudziła nas...kupa w pampersie ;D
 
reklama
elfiku wlasnie ide robic.....wiesz to juz rytual kawka i bb z ranca......

mam do Ciebie jeszcze prosbe Ty to taka piekareczka dobra jestes.......podlabys jakis przepisuk na proste i szybkie ciasto na naszym nowym watku??!!!
 
Do góry