reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ania.g pisze:
OOO dobrze ze trafilam na butelowe mamusie - bo jestescie juz wprawione w produkty stale. Myslicie ze moge od razu zupke jarzynowa (pewnie kupna) podac czy lepiej pokolei warzywka powinnam wprowadza?

Po moich doświadczeniach polecam o kolei warzywko po warzywku ( Iwon mnei zabije ;D)
 
reklama
mąz mój po tej kąpieli jakiegoś powera dostał ;D pozmywał, herbate mi zrobił a teraz siedzi za mna i czyta gazete komputerowa i wzdycha bo chciałyb kompa przejać a tu nici z tego bo żona maniaczka okupuje ;D
 
ania.g pisze:
Dzieki - bedziemy testowac. Kurcze troszke Wam zazdroszcze ze Wasze dzieciaczki juz podjadaja rozne inne jedzonko, no ale i na nas przyjdzie pora :laugh:

Bede kupowac - ja jestem kiepska w gotowniu a i czasu nie za wiele na nie.
oj przestaniesz nam zazdrościc jak Cię Jasio ślicznie zupka opluje ;D ;D ;D
 
MOja tesciowa jest nawiedzona.Mówi, ze karty kredytowe sa super i zebysmy sobie wyorbili ::) 8) Powariowała kobita w tej ameryce  ( z całym szacunkiem Maniula ;D)
 
oj przestaniesz nam zazdrościc jak Cię Jasio ślicznie zupka opluje ;D ;D ;D

Obawiam sie ze moj zarlok to zadnym jedzonkiem nie zapluje tylko bedzie wcinal - mam wrazenie ze on bedzie wszytko zerny ;D
 
elfiko pisze:
mąz mój po tej kąpieli jakiegoś powera dostał  ;D pozmywał, herbate mi zrobił a teraz siedzi za mna i czyta gazete komputerowa i wzdycha bo chciałyb kompa przejać a tu nici z tego bo żona maniaczka okupuje  ;D

Oj chyba nie dlatego wzdycha... ;D
 
reklama
Dajcie jakis namiar na ta linijke. Elfiko dawaj Ty masz jakas nową!! :police:

Iwon poleciała do wanny :laugh: ;D...w slady elfiko ;D ;D

A tak wogole to protestuje, zebyscie sobie cichaczem wysyłały na priva jakies wiadomości. Ja tez jestem przeciez w waszej paczce?? prawda??... :p
 
Do góry