reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Iwon poszła po skarpety ;D

Niania ja miałam do Ciebie zadzwonić ale jak sobie pooglądałam Twoje zdjecia ostatnie to mnie cykor obleciał :p
taka laska wow, o czym bedziemy gadać? ja taka wsiowa jestem ::) :p
 
reklama
matko co tu się dzieje  :laugh:
nawet nie wiem o czym pisać Tusia pewnie nurkuje w lumpkach i nie ma czasu na bb ::)
ale mimo wszystko Tusia daj znać czy wszystko ok? :-*
Maniu a Ty kochana nie smuć się smuteczkom powiedz sio  O0
 
niania jak najedziesz na moja linijke to wejdziesz na strone, trzeba ise logowaćale maila nie śla tylko od razu wejdziesz ale ona jest dziadowska bo dzień dodaje! Musze zmienić
najlepsze sa na www.youngnutrition.net ale tam czekasz na maila chyba
 
elfiko pisze:
Iwon poszła po skarpety  ;D

Niania ja miałam do Ciebie zadzwonić ale jak sobie pooglądałam Twoje zdjecia ostatnie to mnie cykor obleciał  :p
taka laska wow, o czym bedziemy gadać? ja taka wsiowa jestem  ::) :p

Ja pierdziele Elfiko utłuke Cie. Ja Ci dam laske !! A ty to niby co?? I to jezscze jakie cyrki umiesz wyprawiać w wannie...i to przez pół godziny!!! O0 >:D :laugh: ;D
 
elfiko pisze:
niania jak najedziesz na moja linijke to wejdziesz na strone, trzeba ise logowaćale maila nie śla tylko od razu wejdziesz ale ona jest dziadowska bo dzień dodaje! Musze zmienić
najlepsze sa na www.youngnutrition.net ale tam czekasz na maila chyba

Dzieki , ale na tej twoje tez na maila sie czeka ;D I nie wysyłają hihihi

Jezu ratunku tesciowa mnie zajeździ z tymi kartami hiihhi ;D Musze jej rzucic hasło MAKS to zmieni płyte hihihi
 
Ale z Wami czas ucieka...Jezu juz tyle tu siedze, browar sie kończy..............eh jak ja uwielbiam te nasze wieczory  ;D

No i jest nasza kochana Kasiula , do kompletu po butelkowemu.
Mam pomysł chodzcie naprodukujemy tu na Maksa duzo zeby reszta musiała nadrabiac hihihihi >:D >:D >:D
 
reklama
Do góry