reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
Myślę sobie tak:
idę się wykąpać, lekarstewko i do wyrka. Wyłączyłam kompa, rozbieram się, ale nagle dochodzę do wniosku, że zanim się woda do wanny naleje, to ja zdąże przecież jeszcze raz włączyć maszynę i zerknąć, co na BB ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:

Niania coś długo Michała na ten mecz odprawiałaś ;) Zostaw siły chłopakowi, bo go z boiska zdejmą :laugh: :laugh:
 
elfiko pisze:
wiecie co?
siedze sobie w wannie a tu co? Mąż idzie!!!! no i musiałam te pół godziny przedłuzyć ;D ;D ;D
iwon coś Ci tam naskrobałam na priva o małżeństwie- odwołuje!!! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:
 
Kurcze a ja jutro sama z chorym dzieckiem będe i nawet z domu wyjśc nie moge buuu a ja lubie spacery.
Jak tak czasem czytam to wydaje mi sie że nienormalna jestem bo lubie spacerować i ide prawie codziennie.
 
Iwon pisze:
elfiko pisze:
wiecie co?
siedze sobie w wannie a tu co? Mąż idzie!!!! no i musiałam te pół godziny przedłuzyć  ;D ;D ;D
iwon coś Ci tam naskrobałam na priva o małżeństwie- odwołuje!!! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh:
hehhehehehe

No prosze moje dwie ulubienice butelkowe na BB ;D ;D Miodzio.

Elfiko dawaj szczególy?? O0 >:D ??? :police: :angel:
 
Co do ewentualnej wspólnej kąpieli w wannie, to mogę sobie na razie pomarzyć. Sama bym na siebie nawet nie spojrzała. Kicham, mam załzawione oczy, czerwony kinol, jak u renifera...Ech, szkoda klawiatury :p
 
Niania no to te szczegóły:
@#$@%^@%%##%$^$$^^#$ ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Teściowa?? No ładnie jakby mnie moja upolowała to bym się chyba załamała ::)
fajną masz teściową??
 
OOO dobrze ze trafilam na butelowe mamusie - bo jestescie juz wprawione w produkty stale. Myslicie ze moge od razu zupke jarzynowa (pewnie kupna) podac czy lepiej pokolei warzywka powinnam wprowadza?
 
reklama
Do góry