reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Joaska pisze:
no to ja sie pochwale moimi kolczykami, mialy byc klucze wiolinowe......ale te tez sa sliczne!!!!przynajmniej dla mnie!!!!
obraz29ld.png[img]

Joasia jaki młodziutki buziaczek:-) I ty miałas cieżką noc?? Nic nie widać. Eh uroki młodego ciałka. MOje stare juz sie tak nie regeneruje :-)
Sliczne kolczyki.
 
reklama
100 lat dla naszej Gazeli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
By się spełniły Twoje życzenia
By się ziściły Twoje marzenia
By uśmiech często gościł na Twej twarzy
Byś zdobyła w życiu, szczyt swoich marzeń
Wszystko co chciałabyś
By się zdarzyło
Wszystko czego pragniesz
By twoim było...
 
Asia - kolczyki kul :) takie delikatne, w moim stylu :) Jeszcze raz gratuluję mężowi gustu :) chyba zaraz tu swojego zawołam i pokażę mu, no !:) ;D
 
Niuńka a jakie masz imie?
domyslam sie ze Ewa ale 24.XII. ma tez Ewelina....


chcecie powpisywac miasta skad jestescie przy swietach? nie ma sprawy ale wiecie ze to zas potrwa zanim mi wszystkie napiszecie
jak chcecie to dawajcie
 
Niania to dzieki mojej kuchni!!!! :laugh: :laugh: :laugh: grunt to bobre odzywianko!!!!!zobaczysz, bedziesz miala tak samo hihihii :laugh: :laugh:

e_mamo przekazalam Rafalowi Twoje pochlebstwa na temat gustu i badzo Ci dziekuje!!!!

LIla ja Stalowa Wola
 
Lilka pisze:
Niuńka a jakie masz imie?
domyslam sie ze Ewa ale 24.XII. ma tez Ewelina....


chcecie powpisywac miasta skad jestescie przy swietach? nie ma sprawy ale wiecie ze to zas potrwa zanim mi wszystkie napiszecie
jak chcecie to dawajcie

Lilka, moje imie to Ewelina, a miasto - Legnica
 
reklama
gazelaczu dołaczam sie do wszystkich zyczen, Majcia tez :D

ide nadrabiac czytanie, choc marnie to widze tyle stron....
 
Do góry