reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja tylko na chwilke wpadam dzisiaj
Gazelaczku najlepsze życzenia urodzinowe!!! Uśmiechów tysiące z Maciejki pociechy i nigdy więcej depresji!!! Niech Ci się kochana spełnią wszystkire marzenia!!!

U nas katatek na całego, cała noc na rączkach i ledwo zyje ale co tam, to dzidzia się meczy, dzisiaj idziemy do lekarza, pa
 
reklama
A u nas dziś szczepienie,aż się boję!! :mad: :-X
po ostatnim wylądowaliśmy w szpitalu,mam nadzieję,że dziś będzie w przychodni sprawne ogrzewanie
 
Joaska pisze:
aha... zapomnialabym....moj kochany mezczyzna wczoraj sprawil mi wielka niespodzianke, moze pisze nadwyrost ale takto czuje!!!!
umowilismy sie, ze On nie kupuje mi prezentu na mikolajki, z powodu naszych ostatnich duzych wydatkow na dodatkowy komputer.....umowa byla taka, ze jak bedzie mial troszke wiecej pieniazkow to kupi mi cos extra......
ja oczywiscie mu kupila prezencik ale ja mialam na to, a On.....w nocy bralam Kube do karmienia do naszego lozka, klade go obok siebie a tam jakis papier, taki maly, myslalam, ze cos tam zostawilam i ciep to dalej, klade dziecko i karmie......odlozylam Kube do lozeczka i poszlam jeszcze na chwile do lazienki, przychodze a tam na poduszce znowu ten papier.......( zawzieta bestai z tego mojego rafala)....patrze, a to takie opakowanie od Jubilera :), otwietam a tam sliiiiczne kolczyki....jaka bylam wzroszona, pprostu mnie strasznie zaskoczyl!!!!kochany............moj mezczyzna!!!
ach Joasiu co za Kochany facet ten Twój mąż,u mnie to kiedyś też tak było,a teraz to mi się czasem wydaje,że to chyba tylko sen :(
 
Gazelaczku wszystkiego co najlepsze, dużo ciepła, miłości, samych pogodnych chwil u boku twoich mężczyzn :-*


Kasieńko, trzymaj się mocno. Niech ci mąż szybciutko do zdrowia wraca.
Kolorowa kredko - będzie dobrze. Przekaż Tymulkowi buziaczki :-* :-* :-*

Joasiu pozazdrościc takiego męża.
 
U mnie tez był wczoraj Mikołaj ;D :) (mimo, ze umawialismy sie ze nie przychodzi w tym roku)
A jednak przyszedł... Same zobaczcie, nie musze Wam mówic w jakim bylismy z Maksem szoku ;D :laugh: :)
dscn86189qb.jpg

dscn86252si.jpg


POczułam sie tak fajnie zawstydzona..jak kiedys kiedy byłam mała :)
 
Niania szok jednym slowem!!!!!!swietny ten swiety mikolaj................... :laugh: :laugh: :laugh:

e_mamo foteczki czadzik!!!!!ale masz superancka core.....a jaka zdolna!!!!
 
reklama
Do góry