reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam
U mnie nocka jak zawsze super ;D ;D. Moja córcia już dawno zrozumiała, że mamusia i tatuś to śpiochy i nie ma co ich budzi w nocy, bo są nieprzytomni. Jak była jeszcze całkiem malutka to budziła się góra dwa razy na karmienie, potem raz, a tak ok 2 miesiąca przesypia całe nocki tzn śpi od 19-20 do 6-7. W związku z tym ja jestem zawsze wyspana i serdecznie współczuję wszystkim mamusiom, które nie są w tak komfortowej sytuacji jak ja.
 
reklama
Już zmykam wpadnę wieczorkiem......... u mnie piękna słoneczna pogoda....idę łapac promyczki słońca, bo nie wiadomo kiedy znów będzie tak słonecznie.......buźka
 
przed chwilą pisałam, że idę na spacer, ale plany się zmieniły.......... :( :( :( mój chłop to potrafi wszystko zepsuc....
 
Witam wszystkich

A ja wczorajszy wieczór miałam do bani niunia wogóle nie chciała nie mogła zasnąć co już przy cycku usnęła odłożyłam do łóżeczka to zaraz oczy wielkie jak 5 zł.tragedia.Dzisiaj pobudka o 9 rano z przymusem do 10.00 i teraz strasznie marudzi.Nie wiem co się z tym moim dzieciątkiem porobiło maruda maruda i jeszcze rza maruda.
 
heh ja tez was tak troche z ukrycia czytam ;D jak mam chwilke moja dzidzia jest z 21 lipca i chyba tutaj z tego co sie domyślam też jest dzidziuś z tego dnia ale nie mogę sobie przypomnieć który ::)
 
kochane tyle wam chciałam............ ale sięTymulek obudził
jakoś tak mi smutno i źle !!
moze będepóźniej
a do tego zaległości u Was :( ah jeszcze nienadrobiłąm poprzednich a już nowe ale najważniejsze że Tymcio jest spokojny i wesoły, choć zaczął znowu siędrapać :( może po pomidorówce ok do później może
pozdrowionka
 
witam dziewczynki :)

wlasnie pierwszy raz pisze do Was z naszego nowego laptopika, ale fajosko!!!!!

witam wsztystkie nowe mamusie lipcowe, mam nadzieje, ze bedzie nas coraz wiecej!!!!!
 
reklama
hej dziewczynki:)
sliczne te wasze maluszki:)i takie duuze juz:)ja jak narazie oczekuje mojej Fasolinki, a termin mam oczywiscie na lipiec 2006:)
chcialam podzieowac jeszze wszystkim mamusiom za odwiedzinki i cenne rady, dla nas niedoswiadczonych:)

sciskam:*
 
Do góry