reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

E-mamo jak milo sie czyta takie love story  :)
Joasiu gratuluje nowego nabytku!!!

i tak poza tym to dzien dobry!  :-*
 
reklama
mania dzieki bardzo, na razie musze sie nauczyc na nim pisac, niestety mamy niemiecka klawiaturke!!!! :(

Marthusia witamy u lipcowek 2005 :) :) na pewno dziewczyny sie ze mna zgodza, ze sluzymy pomoca!!!!

maniula czy ja Ci wkoncu wyslalam ta kolysaneczke, jak nie to pisz!!!!
 
Witam nowe lipcowe mamusie!!
Ysia fajnie,że Ty jesteś z Wrocka(ja mieszkam 60km od Wrocka),to już nas jest trzy z jednego regionu ;D ;D ;D
Joasiu dzięki za kolysanke,wyslij mi tytuł albumu Jopkowej to sobie ściągne.
mam wreszcie szybszy internet ....zaje...fiście się teraz odwiera wszystko na bb
no i galeryjkę mogę oglądać na bierząco,bo do tej pory to,tylko w nocy
 
hanti ten album to jasnoslyszenie, fajne sa na nim kawaleczki!!!!!

a ja wlasnie obiadek gotuje.......mam dzisiaj ochote na marcheweczke na cieplo, wlasnie sie dusi!!!!
 
I ja witam serdecznie nowe lipcowe Mamusie :-) nowe ale mimo wszystko stare ihihihih :-) i nowe czyli całkiem nowe, które jeszcze mają w brzuszku fasolki :-) lipiec 2006
 
dzięki joasiu lubię Jopkową to teraz sobie ściągne,poslucham,a i czasem pośpiewam
też bym zjadla marcheweczkę,ale ja juz po obiadku(wymuszonym przez moich dwóch mężczyzn)
jutro sobie zrobię
 
reklama
Do góry