reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Bardzo się cieszę, że mnie przygarnełyście, tylko ostrzegam, że jestem gadułą i będę Was teraz zarzucac wiadomościami
 
reklama
Dasaria możesz gadać do woli, my też do małomównych nie nalezymy ;D A Ty masz co nadrabiać- musisz nam opowiedzieć co przez ostatni rok robiłaś ;D ;D ;D
 
Cześć Lipcóweczki!
Ujawniam sie dopiero teraz choć czytam Was od kwietnia. Jesteście naprawdę super. Czytam prawie kazdego dnia - stało sie to moim nałogiem. Też mam dziecko urodzone z lipca (28 Lipiec , córeczka Natalia ważyła 3800 i 55 cm). Pozdrawiam Was i wasze maluszki.
 
Lilka pisze:
Tusia ja przed Karolem tez mialam chlopaka Marcina i nasz pierwszy pocalunek byl w parku i trwal conajmniej 1,5godziny!!!!!

nie pobilam tego rekordu do dzisiaj :p ;D

to była jazda heheeee ;D

No Ladnie ! to chyba nie ten sam Marcin co? ;) parkowy całuśnik ;D
 
ok to i ja znikam, mąż w pracy więc sama musze wstawać do bąka mojego.
Dobranoc Lipcóweczki Kochane moje, do jutra!
 
DASARIA pisze:
Bardzo się cieszę, że mnie przygarnełyście, tylko ostrzegam, że jestem gadułą i będę Was teraz zarzucac wiadomościami
Ladna mi gaduła ;D rok bez odezwu ;D ;D ;D ha

no tak teraz to trzeba na wszystkie od roku posty odpisac, to jak to nie nazwac gadulstwem ;)
 
reklama
Chyba nie bedziecie zle ze Was czytam. Czuje jak bym was dobrze znała. Wasze dzieci sa naprawde śliczne i z Was też niezłe laski. Śmieszy mnie poczucie humoru Alki, Niani, Tusi.
 
Do góry