reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

teraz o wiele bardziej podoba mi sie mój suwaczek
szkoda,że właściciel cyfrówki zabrał ją wczoraj...tak się przyzwycziłam :-[ :-[ :-[
dziewczyny moja Otka ogląda bajkę.....boshe jaka cisza....bajka:pat i kot na MINIMINI......polecam
Witam Asiołku to super!!!!!!
 
reklama
Asiolku to superasnie!!!!oby tak dalej.....no i dziekuje za zyczona dla szczesliwych mam!!!!!!

hanti u nas chyba bedzie tak, ze ja tutaj a Rafal przy laptopie!!!! ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:

wczoraj zrobilam sobie wieczor wspominkowy i czytalam moje maile do rafala jeszcze z poczatku naszej znajomosci.....boshe.......az mi sie lezki krecily w oczach!!!!!fajnie tak sobie powspominac jak to kiedys bylo!!!
 
Hej Asiolku! Gratulujemy kupska majkowego ;) :p ;D Sprawa przyziemna, a jak ważna, hi hi. Ja odkad zaczelam czytac o Waszych problemach z kupkami po soczkach, to nie zaczelam ich nawet wprowadzac.

A Maciek robi teraz kupska o zapachu jablkowym :p
 
reklama
wreszcie przyszedł mi modem z dialogu....hurra teraz już nie powinnam mieć zmulonego internetu
ciekawe,jak to będzie mieć lepsza prędkość..... ::)
alka pisze:
Joaska pisze:
alka calusy dla Michalka ......witamy w grobie 4 miesieczniaczkow!!!!!! :-* :-*
Aśka........ ale dlaczego zaraz w grobie............?? ;)
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :laugh: :laugh: :laugh:
 
Do góry