reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

No my zaraz ruszmy do rodziców. Juz wszytsko spakowane czekamy tylo na michała :)
A jutro rano (no moze w południe bo trzeba odespac) do Nałęczowa.
Bede sie na opór masować, pływac, saunowac i wszytsko co jezscze bedzie mozliwe ;D ;D
A wieczorem bedziemy pić ;D ;D :) 8) >:D

PS. Zabrałam wszytsko co miałam najbardziej seksiarskie w szafie hihihihi
choć i tak nic mi nie pomoże
a męza po protu upije zeby mniej widział :laugh: ;) :D
 
reklama
Iwon a dziekuje za pohlebstwa, uwielbiam robic foteczki, szczegolnie mojemu synkowi.........a ta fotka w profilu to niestety ja!!!to taka mala proba stylizacji, sama robilam ta fotke wiec jest troche nieudana, ocen sama, zaraz wklejam ja w fotowspomnieniach!!
a o prace sie nie mart....na pweno bedzie dobrze, najwazniejsze ze zostawiasz Kornelka pod dobra opieka!!!!!!!!!bedziemy Cie wspierac kochana!!!!! :-* :-* :-*

a co do spiewow na imprezce to oczywiscie sie pisze............a dla takiej publicznosci najlepiej sie wystepuje!!!!mam nadzieje, ze nasi mezczyzni urzycza nam akompaniamentu!!!????

alka pisze sie na zupe burakowa!!!!!!!!hihihihihi

e_mamo trzymam qciuki, napweno wszystko bedzie ok!!!!!!!
 
Dziekujemy wszystkim za powitanie :-) Mamom i dzieciaczkom, które walczą o zdrówko życzę uśmiechu losu, słonka na niebie, dużo cierpliwosci i aby wszystkie troski sie rozwiały!!!!!!!!!!!

E-mamo
jezeli dziecko nie ma skazy białkowej to leki lakcid, kacidofil, trilac nie robią różnicy.... różnia sie natomiast serwatką mleka krowiego czy coś .... i tylko jeden z nich możńa podawac dzieciom ze skaza białkową... ale nie wiem który.

Liluś
ja mam urodzinki 26 lutego :-) a dlaczego pytasz?

Tusiu wklej te linki z gadzetami z allegro do serwisu mikołajowego - może sie przydadzą!!!!

Alka
pytaj smialo !!!!!
 
e_mama pisze:
trilac zapodany :) teraz jęczydusza siedzi u mnie na rękach:)

gazelaczku jak było z Maciusiem? od razu jak się pojawiła krew poszłaś z nim do lekarza? bo nie wiem czy iść jutro do przychodni i przebadać małą tak na wszelki wypadek, nawet jakby się nic więcej nie działo ?

Boże mam nadzieję, że to po soku pomarańczowym, wczoraj sporo wypiłam...

E-mamo
, u nas ta krew sie powtarzala kilka razy. Ale musze Ci powiedziec, że calkiem przypadkiem ją zauwazylam. To byly malusieńkie plameczki, ktore trudno zauważyć - tym bardziej, że teraz jest pochmurno i ciemno. Potem juz sie bacznie przyglądalam i wylapywalam drobne śladziki - mój mąż np. w ogole ich nie zauważał  ::) No i mimo że to takie drobinki, to badania wykazały gronkowca. A poza tym Maciek niespokojnie spal i mial ataki placzu, z ktorymi nie wiedzialam co zrobic. Mam nadzieje że u Was to tylko taka jednorazowa akcja i nic groźnego. A badania chyba lepiej zrobic. Ostatnio lekarz mowil, ze taka nie leczona infekcja moze sie przeniesc na caly organizm. Co prawd nie wiem co z tego, ale na pewno nic dobrego.
 
Dziewczyny co do likwidacji przedszkoli to widzicie troszke w ciemnych barwach :-) niech zlikwiduują państwowe przedszkola - prywatne beda wtedy tańsze i bardziej konkurencyjne :-) nikt nie ma prawa zazkaz funkcjonownia przedszkolom prywatnym....
a ceny są bardzo zbliżone :-) także bez obaw !!!!!! oczywiscie u mnie sa zbliżone w B-stoku i nei wiem jak jest np. w Warszawie....
 
NiaNia pisze:
A ja Ciebie Gazelaczku widziałam na zywo i wiem , ze wygladasz jak młodziutka dziewczynka i napewno Ci ślicznie nawet teraz.

He he,

Jak masz jakieś smuteczki,
To wskocz na lipcóweczki.
Problemy są z urodą?
Już one Ci pomogą!
Wystarczy kilka lamentów
Dostaniesz garść kompelemntów.
Z facetem masz kłopoty?
Oj nie martw się - no co Ty!!!
Wskakuj na BabyBoom,
Tu fajnych lasek tłum  ;D
 
reklama
Do góry