reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Tusia ja już za 18 dni będe sie z siostrą widzieła i właśnie sie zastanawiam nad tym prezentem tylko chyba jej taka koszulke to prędzej z Weronika bo ona ja mało widzi a w końcu chrzestną jest.

Niania aletka to hmm jeden z moderatorów

Sylwia to może my mamy tą samą teściową co? ;D Kurde trzeba je ze soba poznać koniecznie
 
reklama
Gazelaczku luknęłam sobie na zdjątka Maciusiowe i masz tam takie superowe zdjęcie z synkiem, oczka Ci sie świeca na nim pięknie
 
Elfiko dzieki za sms ;D
Odrazu chce sie wszyskim co ze mną smsuja wytłumaczyć, ze mam po 6 latach posiadania Nokii - Motorole. Wiec robienie czegokolwiek w tym telefonie to dla mnie czarna magia. Takze moje smsy sa dziwne i zwięzłe ;D i z błedai bo ten powalony telefon ma jakis dziwny słownik zamiast T9.
 
gazeleczku, ja mam podonie opowiadam cos i mowie kolezanka z forum to niektorzy jak na glupka sie patrza ale juz nie mam sily tlumaczyc co i jak, wazne ze mamy siebie i inni niech sie w glowe pukaja jak maja ochote,,,
 
Jak się wali to po całości !!!
Chłop leży ledwo ciepły z zatruciem gigantem, w samochodzie opona przebita, a teraz podczas przewijania Julki zauważyłam krew w kupci :(
Dzwoniłam do pediatry i kazała mi kupić lacidofil i podawać małej a jak będzie tej krwi więcej to jechać do szpitala.

Kur !!! wa, żeby się dostać teraz do apteki muszę wziąc taxi, o szpitalu wolę nie myśleć. :mad: :mad:
Wiece może czy trilac i lacidofil to to samo?
ech, jestem roz...ana........
 
e_mama pisze:
Jak się wali to po całości !!!
Chłop leży ledwo ciepły z zatruciem gigantem, w samochodzie opona przebita, a teraz podczas przewijania Julki zauważyłam krew w kupci :(
Dzwoniłam do pediatry i kazała mi kupić lacidofil i podawać małej a jak będzie tej krwi więcej to jechać do szpitala.

Kur !!! wa, żeby się dostać teraz do apteki muszę wziąc taxi, o szpitalu wolę nie myśleć. :mad: :mad:
Wiece może czy trilac i lacidofil to to samo?
ech, jestem roz...ana........
To samo na bank!! Mam w lodówce oba opakowania. Trzeba trzymac w lodówce. Napewno pomoze. Powodzenia!
 
e_mama pisze:
Jak się wali to po całości !!!
Chłop leży ledwo ciepły z zatruciem gigantem, w samochodzie opona przebita, a teraz podczas przewijania Julki zauważyłam krew w kupci :(
Dzwoniłam do pediatry i kazała mi kupić lacidofil i podawać małej a jak będzie tej krwi więcej to jechać do szpitala.

Kur !!! wa, żeby się dostać teraz do apteki muszę wziąc taxi, o szpitalu wolę nie myśleć. :mad: :mad:
Wiece może czy trilac i lacidofil to to samo?
ech, jestem roz...ana........

E-mamo - trilac i lacidofil i lakcid to to samo. Ale lepiej szybko zrob posiew kału. I KONIECZNIE powiedz lekarzowi, żeby przy wypisywaniu skierowania uwaględnić gronkowce i grzyby, bo tego sie standardowo nie robi. Gdy robiliśmy badanie kontrolne, to lekarka nie wpisala gronkowcow i nie zrobili badania pod tym kątem! Młotki skubane.... Ale ze względu na objawy, ktore sa takie same jak poprzednio nadal leczymy gronkowce.
 
e_mamo mialam lacidofil - pomogl!!! wiec trzymam kciuki coby obylo sie bez szpitala

alka, ja tez chcialam miec blizniaki, teraz mi przeszlo, ciekawe dlaczego...
 
reklama
NiaNia pisze:
e_mama pisze:
Jak się wali to po całości !!!
Chłop leży ledwo ciepły z zatruciem gigantem, w samochodzie opona przebita, a teraz podczas przewijania Julki zauważyłam krew w kupci :(
Dzwoniłam do pediatry i kazała mi kupić lacidofil i podawać małej a jak będzie tej krwi więcej to jechać do szpitala.

Kur !!! wa, żeby się dostać teraz do apteki muszę wziąc taxi, o szpitalu wolę nie myśleć. :mad: :mad:
Wiece może czy trilac i lacidofil to to samo?
ech, jestem roz...ana........
To samo na bank!! Mam w lodówce oba opakowania. Trzeba trzymac w lodówce. Napewno pomoze. Powodzenia!

dzięki bardzo ! :-*, to w takim razie nie jadę do apteki tylko dam małej ten trilac...
ech, idę jej podać ....
 
Do góry