reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

tak gadacie o tych czekoladach i brazach, ze chyba sama sobie zrobie, jak na raize mam czarne i nie wiem czy jak zafarbuje to mi wyjdzie?????

dobra zmykam konczyc sprzatac mieszkanko!!!!
 
reklama
heheh my nawet gusty mamy podobne ja zrbilam najpierw safire-drzewo mahoniowe {jak dla mnie za ciemne} a potem gorzka czekolada z wellaton{te nowefarby kolory wella}
tylko u mnie kicha bo odrosty mam czekoladowe a rezte ten kolor safiry
a wczesniej tezv awsze farbowałam wella-seria prfsjonalna{najpierw u fyzjera, a potem sama} tu link
http://www.wella.pl/hairdresser/products/ct_04h/hnuance03/index.jsp
bardzo fajne farby, nie niszcza ale nabłyszczaja włosy

ja musze chyba teraz kupic jakis dekoloryzator i nałozyc ta czekolade

elfiko dawaj fote, zobacze jaki ci kolor wyszedł :)
 
czy tutaj znowu wszystkie sa w ciazy i maja ful czasu??? bo ja nie nadazam za czytaniem!!  :laugh:

Karin ja dorzuce swoje 5groszy (chyba jako ostatnia hihihi),moim zdaniem nie daj sie stłamsić!! i pokaz mu kto teraz jest zerem w waszym zwiazku,kto nadwyrezyl zaufanie itd. nie rob z siebie meczennicy tylko pokaz pazurki i kto tu rzadzi
musicie usiasc i porozmawiac,wypytaj go o rzeczy ktore cie nurtuja,wtedy z jego odpowiedzi wywnioskujesz czy warto dalej to ciagnac,czy warto cos ratowac.

ja tez zawsze mowilam ze jak tylko zostane zdradzona to koniec z nami(Karol powiedzial mi to samo),ale ale.....teraz czuje ze chyba bym dala druga szanse
my kobiety juz takie chyba jestesmy
facet zdrady nie wybaczy a kobieta tak.....
najwazniejsza jest rozmowa
ja bym go zapytala co go wepchnelo w jej ramiona,czy czul sie zaniedbywany czy co?!? jak by zaczal zwalac na nia wine to bym mu chyba tak przywalila ze hej w ryło!! ma sie przyzanc ze mozg ma w fiucie i juz!! ze juz nigdy tego nie zrobi bo wazniejsza jest dla niego rodzina
jak bym tego nie uslyszala to nie wiem....
a ty Karin siedz twardo i dumnie przy tej rozmowie,a nie jak pokorna,stlamszona cierpietnica

i wiesz co??? jak bedzie w domu to mu zapowiedz ze wychodzisz (umow sie z kolezankami np) i zostaw mu dzieciaka do bawienia
sorry ale zabawa tez i tobie sie nalezy
ja bym poszla jeszcze gdzies do pabu na drinki i wrocila podchmielona z lekka,niech wie ze super sie bawialas
zemsta musi byc slodka  >:D :-*
 
podpisuje sie pod lila :)
zacisnac zeby i nawet jesli udawac to nie dac sie po sobie poznac!!!

a swoja droga karin to gdzie on był jak ty wczoaj szłascspac??

z tego co pamietam to mieszkacie gdzies w piasecznie tak??
byc moze bedzemy mogły sie spotykac za jakis czas bo my planujemy w przyszłosci przeprowadzke własnie w te okolice :)
 
Nianiu fotki nie wstawie, bo aparat nam sie zepsuł i juz go cholera miesiąc naprawiają, a kolor mi wyszedł dokładnie taki sam jak na pudełku.
Joasiu jak jak mialam czarne to musialam trzy razy farbowac żeby wyszedł brązowy, a i tak szybko sie zmył i znowu te czarnuchy wystawały. Dopiero jak rozjaśniłam troszke to brązowe farby chwytaly.
Kurde co Wy macie za dzieci, ze tyle czasu na BB siedzicie? Moja Weronika to normalnie żyć mi nie daje, śpi po pół godziny i non stop muszę się nią zajmować.
Czas mam dopiero wieczorem jak już wszystkie idziecie spać i dupa blada- nie ma z kim gadać.
Nianiu leci dzisiaj zaklinaczka? O której?
 
Hej hej z rańca!
Agatonik- dziwisz się? Facet nadrabia stracone miesiące, gdy kładłaś się do łóżka z wielkim brzuchem ;D ;D
Alka- ja też pichcę obiadki, ech, kiedyś to się gotowało, a teraz a to zupka przesolona, a to makaronik rozgotowany- wszystko na szybcika.
Co do złodziejstwa doznałam Asiołku tego na własnej skórze. To taki gwałt psychiczny, włażą Ci do domu i oblepiają Twoje rzeczy swoimi brudnymi łapskami. :mad: :mad: Ja długo nie mogłam się otrząsnąć, mając paskudne wrażenie, że już nigdzie nie mogę czuć się bezpieczna, choć straty były prawie zerowe- komórka, 50 zł, perfum i...budzik, taki zawykły, wieśniacki za 10 zł. Szok!!
 
skoro tyle dzis o kolorze wlosow, to ja mam nowy - z jasnego blondu, teraz bede stopniowo dochodzic do brazu:

ryczka053male0mf.jpg


moze byc?
 
reklama
Do góry