reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Czesc Laski!! Widze, że prawie kompelcik z rana.
Musze sie cofnac o strone bo nie wiem co sie dzis dzieje.
Ale miałam dzis ciezkie sny..I mój syncio tez przywalił w bola i ostro zamieszal w naszym planie eliminowania karmienia o 4. A do tego wszytskiego jakby było mało jestem chora!!

Tusiu kochana ja farbowałam Safirą Welli - tak sie pieprzona trzyma że nie moge jej niczym zmyć, a chciałabym bo mam za ciemne. Ja mam kolor Drzewo hebanowe. Własnie chyba kupie jakis dekoloryzator i zafarbuje na jasniejsze - w sensie bardziej brazowe. teraz jest fajna brazowa seria z farb Welli - Wellaton. Takie rózne brazy.

 
Witam.
A ja niewyspana i zła. Mąz mnie w nocy budził bo mu się zachciało barabara. Myślałam że gozabiję. nie dość że Julka obudziła sie w cześniej bo o 3 to jeszcze on.
Potem karmienie o 5 i ten bałwan znowu przed 8 się do mnie dobiera zamiast dać mi sie wyspać. Do tego Julka ostastno takie koncerty przed spaniem odwala ze tylko się załamać. nie wiem już co mam z nia robić. A mężusia to chyba dzisiaj utłukę. ;D
 
tusia26 pisze:
Nianiu polec mi jakąs dobrą farbę do włosów co równomiernie się rozprowadza na włosach i jest taki fajny odblask ciemnego brązu. Bo ja już trzeci raz robilam i ciągle mi się zmywa i brąz taki wsiowy sie robi. HELP!!!!! albo ktoś kto zna sie na tych ciemnych, bo ja zawsze jasne robilam i mogę takie polecac - może ty Melani?

Ja farbuje u fryzjera i też mi się zmywa, chociaz ostatnio juz się długo trzyma
moja fryzjerka używa farb welli
jednak nie wiem jaki odcień mi kładła ostatnio
mieszała 2 farby chyba ::)
 
Moja Majcia dzis po raz pierwszy przespała prawie 5 godzin, ale obawiam się ze to poszczepieniu była trochę osłąbiona, choć mam nadzieję że jej tak zostanie ;D
 
witam witam,
Ja nie moge- zWami to tragedia, człowiek na troszke sie od komputerka oddali i już nadrobić się nie da!!
Ja taka do tyłu z tematami przez męża bo non stop okupuje kompa i ja sobie moge pogwizdaćm, a do tego weronika jakaś taka niespokojna i wiećej uwagi potrzebuje niż zwykle
A do tego pokłóciłam się z tym moim baranem( czyt. mężem) bo se cholera wakacje zrobil i w domu ręką nie ruszy i do wszystkiego go musze zaganiać i juz wczoraj nie wytrzymałam i była jazda- dzisiaj się do mnie wielce nie odzywa, ale na szczęście idzie na noc do roboty to troszke sobie poklikam z wami.
;D
 
Tusia ja też polecam zafire i te nowe czekoladowe z welli , jak dla mnie super, i tak jak Niania mówi ta zafira bardzo dlugo sie trzyma na wlosach. Ja sobie w zeszłym tygodniu zrobiłam tą ciemną czekolade z tej nowej czekoladowej serii i chyba po raz pierwszy wyszedł mi taki kolor jak chciałam.
 
reklama
witam witam :)
nie nie nie było prasowania! poszłam dalej spać :D skarbuś nie myśl sobiue że mam taki zapał do ćwiczeń właśnie go brak, ale dziś rano coś mnkie tknęło jak zobaczyłam że sięzaczynają ćwiczenia w 2 i wystrzeliłam z wyrka .
tymek zasnąąl nie wiem na jak długo bo coś już 2 razy wkurzony sięwybudził, ale chyba przez kupsko, bo jużdziśod rańca 3 strzelił!!
a własnie staram się was nadroić i muszę sięszykować bo do gina dziś jadę a chciałabym obejżeć zaklinaczkębo chyba dziś jest!

no i dziś czwartek to chyba ksiądz u nas urzęduje więc mogłabym się wybraćw sprawie chrztu hmmm ale mi sięnie chce tam do niego iść i gadać. urzędasy no....

ok nadrabiam :D
 
Do góry