reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Wezmę sie w garść i dam radę. Będę twarda i konsekwentna.Powiem czego chcę i jeśli tak mu zależy jak mówi to zgodzi się na wszystko.Koniec bycia ofiarą losu i dziewczynką do bicia. Tak mi dopomóż...
 
reklama
Idę przytulić sie do mojej kochanej córeczki i troszke złapać snu. Męża nie ma mam całe łózko dla siebie. Wiecie co najgorzej że ja go tak strasznie kocham. A powinnam być z kimś kto kochałby mnie bardziej niż ja jego.

Dobra kończę te smutasy i tak wam już zepsułam cały dzień. A nie o to mi chodziło. Chciałam tylko przestrzec jakie mogą być konsekwencje sprawdzania męża.
 
Karin zrób tak, żeby Tobie było dobrze,
bo jak Tobie będzie dobrze, to i dziecku będzie dobrze :)
Bardzo mi przykro, że musisz tak cierpieć ale pamiętaj, że po złym zawsze nadchodzi dobre
ja w to mocno wierzę
...przeciez tak zawsze jest !

Bądź egoistką - dla siebie, pamiętaj ;)
 
Nianiu polec mi jakąs dobrą farbę do włosów co równomiernie się rozprowadza na włosach i jest taki fajny odblask ciemnego brązu. Bo ja już trzeci raz robilam i ciągle mi się zmywa i brąz taki wsiowy sie robi. HELP!!!!! albo ktoś kto zna sie na tych ciemnych, bo ja zawsze jasne robilam i mogę takie polecac - może ty Melani?
 
reklama
Do góry