reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Niuńka dużo zdrówka dla Maluszka i wracajcie szubko do domku

A my wczoraj byliśmy na szczepieniu oliwier nawet nie płakał tak bardzo ale wczoraj wieczorem dostał gorączki no i trzyma go do tej pory. Pytałam lekarki i powiedziała że może gorączkować jeszcze dziś.
Mały waży 5700, tak że przytył 2 kg od porodu ale to chyba dlatego że cały czas przy piersi spędza
W tą noc się wyspałam Oliwier spał 3,5 h a potem budził się co 2 h i od 6 już nie spał
A zazwyczaj budził się co 1,5 - 1 h i do 2,3 nad ranem nie było już spania
 
reklama
A co do antykoncepcji to ja nie mam dużego wyboru narzaie zostaję przy prezerwatywach ale pomyślę o spirali
Tabletki odparają strasznie żle się po nich czuję, chodzę wkurzona i byle co mnie wyprowadza z równowagi gorzej jak w ciąży. Próbowałam juielu ale wytrzymuję góra 2 miesiące. No i myślę że po plastrach czy zastrzykach byłoby to samo.
 
Dzieńdoberek :)
Maciusiek śpi na brzuszku, więc mam czas, żeby cosik napisać :) Odkąd nauczył sie spac na brzuszku, uwielbia te pozycję :) i tylko wtedy śpi długo, bo nie budzą go machające rączki :)

Mi w przeciwieństwie do Ani.g wcale nie chce się wracać do pracy i aż trudno mi w to uwierzyć, bo zawsze po wakacjach czułam się odprężona i z chęcia wracałam do pracy, ale w tym roku jakoś w ogóle nie mam ochoty na pracę. Przyzwyczaiłam się już do tych codziennych spacerków i leżenia w łóżku z Maćkiem do 9 :) A tu niedługo trzeba będzie się zwlec z wyrka o 7. Zastanawiam się jak to będzie kiedy będę musiała Maćka nakarmić przed pracą, np. o 7 a on akurat nie będzie miał na to ochoty. Mam nadzieję, że jakos się dogadamy :)
 
A ja jutro idę na wieczór panieński, a moje chłopaki zostawiam w domku :D Cieszę się, że się trochę rozerwę, ale z drugiej strony pewnie będę cały czas myśleć co tam u nich :)
 
Tusia, a ty się nic nie martw, że Majeczka nie gaguje. Nie ma nic gorszego od porównywania dzieci. Każde jest inne i każde robi wszystko w swoim czasie. Majka będzie gugać jak jej przyjdzie ochota, za to pewnie jako pierwsza lipcówka będzie biegać:)
 
klaudio - fajnie jest tak sie moc rozerwac ;D Zycze milej zabawy (juz z doswiadczenia wiem, ze bedziesz myslala o swoich panach caly czas ;D)
 
Dziewczyny u mnie tragedia z tym karmieniem (nie dokarmiam ja pije wszystko z cyca) troche zje i potem wypuszcza i w ryk, wypuszcza i wryk. odbije jej sie i nadal to samo. Przestaje ja karmic to sie po chwili uspokaja. Czy ja mam jej juz nie dawac jak zaczyna plakac? ja juz nie wiem chyba pojde z tym do learza, nie wiem co sie dzieje - ona jest glodna, ale nie chce jesc. Tragedia, mnie sie juz chce plakac, nie wiem co robic.
 
reklama
hej laski
ja mam dzis akcje sprzatania swiata u siebie w mieszkaniu
taki mamy syf ze juz dluzej nie moge na to patrzec
teraz robie chwilke odpoczynku i jem pierwszy posilek (lody+ciastka hity)
w dodatku ten upal......cieknie ze mnie!!!taki mam trening za soba ze ful kalorii spalilam
podlogi po kolanach,kurze itd

normalnie mam chlopa ktory nie cierpi sprzatac i wszystko na mojej glowie
jak nie [posprzatam to gnijemy w syfie,ale od dzis koniec!!! tak dluzej byc nie moze!! :mad:
jak tylko wroci z pracy,zje obiad i go zaganaim do roboty
zadnej inwencji z jego strony........jak wy zaganiacie swoich? czy wszyscy faceci to tacy leserzy do sprzatania wlasnego M???

poczytam zaleglosci
 
Do góry