reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Sylwia nie sluchaj ******* lekarza ja tez niziutka jestem niecale 160 cm.w biodrach 91cm i urodzilam mala w 5 minut ,doslownie jeden skurcz party 2 pchniecia i byla na swiecie ,nie wymordowana cala rozowiutka, a moj lekarz tez mnie straszyl kaplikacjami przy porodzie
 
reklama
witam dziewczyny!!
widzę że tu od rana ruch :D
ja sięprzebudziłam o 6 na siku (drugie lub trzecie) i tak zeszłam zrobić artkowi śniadanko i przy okazji sobie zjadłam kromalka i brzoskwinkę jeszcze herbatka mi została (truskawkowa) i wybieram się do wyrka no tylko na bb jeszcze musiałam zerknąć ;)
 
a tak wogoóle to sylwia też czekam na to nasze kochane maleństwo i już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek będzie chciało wyjść ;) a termin dopiero na sobotę !!!!!
i już wogóle się wściekam, bo niedość co niemogę się doczekać, to jeszcze mam mnustwo "swędzawek" !! chyba znowu od gorąca zaczyna mnie swędzieć całe ciało, pępek straaaszliwie mi dokucza swędzi i nic nie można z tym zrobić, no i jak by tego było mało to jeszcze kilka dni temu ogoliłam się "na dole" (bo liczę że to już ;) ) i teraz się wściekam, jakąś taką skórę mam delikatniejszą !! nie wiem po jaki grzyb już się tak wygoliłam !!
 
Kolorowa Kredko jak ja Ci zazdroszcze tego jedzaka ja to caly czas prawie na glodzie jestem i jem jedno i to sako praktycznie bo nic nowego nie moge wprowadzac do mojej diety bo to sie odbija potem na mojej malej ona ma cholerne wrazliwy zoladek.Wiec papuniaj ile wlezie bo potem nie wiadomo czy bedzie mozna
 
Ja jak sie ogolila na tydzien wczesniej to potem nie moglam majtek ubrac i nic tylko sie talkiem zasypywalam ,wiem co to znaczy :-[
 
no tak właśnie miałam zamiar nawcinać się wszystkiego, ale jakoś tak apetycik czasami zawodzi :( a jak będę miała wrażliwego brzdacla tak jak twój to będzie kiepściunio! siostra wcina prawie wszystko i maluch czuje się ok! nawet jak miał ze 2 miesiące truskawcki czasami jadła i nic mu nie było, teraz jużje czasem grejfrucika i teżjest spoks a mały ma niecałe 4 miesiące
zobaczymy co to będzie u nas. narazie i tak planuję nas oszczędzać ;) ale zobaczymy jak to wyjdzie
:D
 
no niestety. ja też się talkiem traktuję (prawie całe ciałko) bo jak się tak od ciepła lepi to troszkę pomaga, ale akurat na to swędzenie po zabiegu "fryzjerskim" niewiele pomaga :( trzeba przetrwać, nie am innej rady ;)
 
no kurko zostawiam cię samą, zmykam potulić się jeszcze troszkę do artka zanim na cały dzionek do pracy zniknie :( i może przysnę jeszcze, tak tak trzeba korzystać ze snu :D tymbardziej, że śmiejemy się z siostrą, że nasz może nam dać popalić, bo siostry dwa chłopaki to takie spokojne aniołki (wiadomo że nie zawsze, ale tak w większości są spokojni) to że nasz może nadrabiać za całą trójkę ;)

narazionko miłego i spokojnego dnia
 
moja mala wlasnie wstala dostala cyca ,przebralam ja w lzejsze body bo u nas taka duchota ze sie w domu nie da wyczymac,wiec teraz raczej z nia na pole nie wyjde bo nawet w cieniu ciezko wyczymac dopiero poznym popoludniem pujdziemy na jakis spacerek.
 
reklama
Do góry