reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej, ja aktualnie jestem w 11tyg 6 dniu i też mam prenatalne w czwartek a potem wizytę u prowadzacej. Niestety martwię się ponieważ złapałam covid i nie wiem jak to się odbije na maluszku. W 2021 roku straciłam synka a w domu mam roczna zdrową córeczkę.
hej ja niby mam 3 dni młodsza ciążę 😉daj znać w czwartek jak po badaniach. Trzymam kciuki by było wszystko dobrze
 
reklama
Hej melduje się i ja ! Planowany poród 8.07.2024 witam wszystkie lipcowe mamy ! w 11tyg i 3 dniu miałam wykonywane USG oraz test papp-a wyszło małe ryzyko wad .... Chodź za chwilę wybija mi 14 tydzień nadal nie widzę u siebie brzucha .. zaczynam się martwić jeszcze w drugi dzień świąt złapał mnie wirus z goraczką musiała raz zażyć paracetamol .. w lipcu niestety poroniłam była to ciąża mnoga w 6 oraz 4 tygodniu przestało się rozwijać tak bardzo się martwię że i tym razem będzie coś nie tak ... Ale muszę być dobrej myśli następna wizyta u Gino w czwartek
Małym brzuchem się nie martw :) U mnie w pierwszej ciąży widać było dopiero w 6 miesiącu, a córka urodziła się 3220g, więc taka standardowa. Jak masz mocne mięśnie i powięzi to dużo wolniej się rochodzą.
Ja prenatalne 10.01, jadę na nie specjalnie 300 km... Mam nadzieję, że wszystkim nam przyniosą same pozytywne wieści :)
 
Znaczy się on jest ale dopiero jak się czegoś najem 😂 są dni że jest naprawdę już wielki a następnego dnia płaski ... To jest zastanawiające .... I wiecznie bym jadła 😂 zdarza mi się wstać w nocy i coś przegryźć 😁😁 3 mam kciuki za wszystkie mamy ! Boże byle było już po 22 tygodniu wtedy jak to mówią już z górki ... 😂
 
Hej, jestem po USG prenatalnych :)
Najadłam się stresu od czwartku, w teście z krwi wyszła mi wolna Beta-HCG- 114 iU/l natomiast PAPP-A 1,61 IU/l. Oczywiście po przekopaniu pół internetu przestraszyłam się, że wartość dla beta-HCG jest znacznie za duża. Oczywiście po kalkulacji lekarza wyszło: beta - 3,22 MoM natomiast PAPP-A 0,94 MoM. Do tego USG wyszło idealne, dlatego przy takich wynikach wyszło ryzyko trisomii 21 - 1: 3385 natomiast pozostałe < 1: 20000. Teraz już mogę odetchnąć z ulgą. Powoli zaczęliśmy chwalić się ciążą :) Teraz już mamy nadzieje, że będzie bezpiecznie.
 
Hej, jestem po USG prenatalnych :)
Najadłam się stresu od czwartku, w teście z krwi wyszła mi wolna Beta-HCG- 114 iU/l natomiast PAPP-A 1,61 IU/l. Oczywiście po przekopaniu pół internetu przestraszyłam się, że wartość dla beta-HCG jest znacznie za duża. Oczywiście po kalkulacji lekarza wyszło: beta - 3,22 MoM natomiast PAPP-A 0,94 MoM. Do tego USG wyszło idealne, dlatego przy takich wynikach wyszło ryzyko trisomii 21 - 1: 3385 natomiast pozostałe < 1: 20000. Teraz już mogę odetchnąć z ulgą. Powoli zaczęliśmy chwalić się ciążą :) Teraz już mamy nadzieje, że będzie bezpiecznie.
super 🙂gratuluję. Najgorsze to czekanie, ja teraz w czwartek prenatalne oby też było wszystko w porządku
 
reklama
Do góry