reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

Hej i jak tam po prenatalnych u Was?
Ja w pierwszej ciąży miałam ogromną ochotę na słodkie, teraz oddałabym wszystko za frytki i lasagne :D

@Estuś czy jest możliwość dołączenia do grupy prywatnej? Nie mam za bardzo kogo podpytywać o sprawy ciążowe, a widzę że publiczny wątek umarł śmiercią naturalną.
Z maluszkiem wszystko ok ale lekarza zawołali na oddział i jak wrócił było niezłe opóźnienie i te USG robił raz dwa! Posprawdzał tylko to co najważniejsze. Nawet żadnego zdjęcia nie dostałam. 😭 no ale najważniejsze że dzidzią wszystko super. Za tydzień wyniki pappy ale myślę że jak USG jest ok to ta pappa też będzie w porządku!
Ja po świętach niestety trafiłam do szpitala, ale już jestem w domu. Czeka mnie jeszcze kilka pobytów do rozwiązania :/
Jejku to nie za fajnie. Ale jak mus to nic się nie zrobi. Ważne by wszystko było pod kontrolą!
 
reklama
hej jak na razie u każdej prenatalne wyszły dobrze, przepraszam jeśli wypowiadam się a ktoś sobie nie życzy :).
Co się stało że trafiłaś do szpitala i czekają Cię kolejne pobyty? Mam nadzieję że wszystko jest dobrze z dzidzią
Hej, dzięki, mam cytomegalię i muszę kontrolować czy nie tworzą się zmiany w mózgu u dziecka :(
 
Hej melduje się i ja ! Planowany poród 8.07.2024 witam wszystkie lipcowe mamy ! w 11tyg i 3 dniu miałam wykonywane USG oraz test papp-a wyszło małe ryzyko wad .... Chodź za chwilę wybija mi 14 tydzień nadal nie widzę u siebie brzucha .. zaczynam się martwić jeszcze w drugi dzień świąt złapał mnie wirus z goraczką musiała raz zażyć paracetamol .. w lipcu niestety poroniłam była to ciąża mnoga w 6 oraz 4 tygodniu przestało się rozwijać tak bardzo się martwię że i tym razem będzie coś nie tak ... Ale muszę być dobrej myśli następna wizyta u Gino w czwartek
 
Hej melduje się i ja ! Planowany poród 8.07.2024 witam wszystkie lipcowe mamy ! w 11tyg i 3 dniu miałam wykonywane USG oraz test papp-a wyszło małe ryzyko wad .... Chodź za chwilę wybija mi 14 tydzień nadal nie widzę u siebie brzucha .. zaczynam się martwić jeszcze w drugi dzień świąt złapał mnie wirus z goraczką musiała raz zażyć paracetamol .. w lipcu niestety poroniłam była to ciąża mnoga w 6 oraz 4 tygodniu przestało się rozwijać tak bardzo się martwię że i tym razem będzie coś nie tak ... Ale muszę być dobrej myśli następna wizyta u Gino w czwartek
hej gratuluje ja mam 11 stycznia prenatalne i też się boje… nie martw się z brzuszkiem to różnie jest 😉 rozumiem Twoje obawy bo też 1,5 roku temu poroniłam i z tyłu głowy ciągle myślę o tym i czy wszystko jest ok. Trzeba być dobrej myśli 💪😉
 
Hej melduje się i ja ! Planowany poród 8.07.2024 witam wszystkie lipcowe mamy ! w 11tyg i 3 dniu miałam wykonywane USG oraz test papp-a wyszło małe ryzyko wad .... Chodź za chwilę wybija mi 14 tydzień nadal nie widzę u siebie brzucha .. zaczynam się martwić jeszcze w drugi dzień świąt złapał mnie wirus z goraczką musiała raz zażyć paracetamol .. w lipcu niestety poroniłam była to ciąża mnoga w 6 oraz 4 tygodniu przestało się rozwijać tak bardzo się martwię że i tym razem będzie coś nie tak ... Ale muszę być dobrej myśli następna wizyta u Gino w czwartek
Hejka! Gratulacje! Ja czekam na wyniki pappy do wtorku. Mają dzwonić ale na USG wszystko ok. Paracetamol jest bezpieczny choć wiem ze to zawsze stres gdy trzeba wziąć leki. Mysle ze będzie dobrze, to już 2 trymestr , łatwiejszy okres podobno 😉
 
Hej melduje się i ja ! Planowany poród 8.07.2024 witam wszystkie lipcowe mamy ! w 11tyg i 3 dniu miałam wykonywane USG oraz test papp-a wyszło małe ryzyko wad .... Chodź za chwilę wybija mi 14 tydzień nadal nie widzę u siebie brzucha .. zaczynam się martwić jeszcze w drugi dzień świąt złapał mnie wirus z goraczką musiała raz zażyć paracetamol .. w lipcu niestety poroniłam była to ciąża mnoga w 6 oraz 4 tygodniu przestało się rozwijać tak bardzo się martwię że i tym razem będzie coś nie tak ... Ale muszę być dobrej myśli następna wizyta u Gino w czwartek
witamy :) trzymam kciuki żeby było ok, koniecznie po wizycie daj znać co się dowiedziałaś 😘 każda z nas się martwi czy jest wszystko ok i żyje od wizyty do wizyty, ja po wizycie jestem spokojna jakieś 2 tyg a potem zaczynam się zastanawiać czy jest ok, ale za chwilę będziemy czuć ruchy więc już będzie trochę lżej :)
 
reklama
Hej, ja aktualnie jestem w 11tyg 6 dniu i też mam prenatalne w czwartek a potem wizytę u prowadzacej. Niestety martwię się ponieważ złapałam covid i nie wiem jak to się odbije na maluszku. W 2021 roku straciłam synka a w domu mam roczna zdrową córeczkę.
 
Do góry