reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Hej, zaglądam, trochę mniej się udzielam bo już wróciłam do pracy a córka nadal w domu na antybiotyku. Dzisiaj wieczorem kaszlnelam i mnie mega pociągnęło w macicy i pojawiło się lekkie plamienie. Zobaczymy jak noc. Czy to może być za niski progesteron czy po prostu gwałtowny kaszel mógł to spowodować ? Jak myślicie?
 
Hej, zaglądam, trochę mniej się udzielam bo już wróciłam do pracy a córka nadal w domu na antybiotyku. Dzisiaj wieczorem kaszlnelam i mnie mega pociągnęło w macicy i pojawiło się lekkie plamienie. Zobaczymy jak noc. Czy to może być za niski progesteron czy po prostu gwałtowny kaszel mógł to spowodować ? Jak myślicie?
Ja też trochę kaszlałam i ciągnęło mnie w dole, ale plamienie nie wystąpiło. Jeśli Ciebie to niepokoi to może warto sprawdzić progesteron albo umówić się na kontrolna wizytę?
 
Młode moje wstało dziś po 5 🤦‍♂️
Spać się chce ale zapałki w oczy i walczę. Z utęsknieniem czekam na jej drzemkę.
Ostatnio straszny cycuś mamusi z niej jest. Najchętniej cały dzień na kolanach. Bawić się z mama. Mamusiu chodź tu. Mamusiu auto łap. Mamusiu ja włączę z Tobą światło. Mamusiu ja z Tobą do łazienki. Ja Ci spłukane wodę 🤦😂
 
Młode moje wstało dziś po 5 🤦‍♂️
Spać się chce ale zapałki w oczy i walczę. Z utęsknieniem czekam na jej drzemkę.
Ostatnio straszny cycuś mamusi z niej jest. Najchętniej cały dzień na kolanach. Bawić się z mama. Mamusiu chodź tu. Mamusiu auto łap. Mamusiu ja włączę z Tobą światło. Mamusiu ja z Tobą do łazienki. Ja Ci spłukane wodę 🤦😂
Eh bardzo to urocze! Acz kolwiek wiem jakie to męczące!
 
Młode moje wstało dziś po 5 🤦‍♂️
Spać się chce ale zapałki w oczy i walczę. Z utęsknieniem czekam na jej drzemkę.
Ostatnio straszny cycuś mamusi z niej jest. Najchętniej cały dzień na kolanach. Bawić się z mama. Mamusiu chodź tu. Mamusiu auto łap. Mamusiu ja włączę z Tobą światło. Mamusiu ja z Tobą do łazienki. Ja Ci spłukane wodę 🤦😂
Wszystko brzmi tak słodko 🥰
 
reklama
Eh bardzo to urocze! Acz kolwiek wiem jakie to męczące!

Wszystko brzmi tak słodko 🥰
Wszystko słodkie i kochane i buziaki które sprawiają że się rozplywam. Tylko tak żeby jeszcze mieć 5 minut samotności ❤️
No cóż za 3dni partner ma wolne to chociaż siku zrobię sama 😂 Niestety pracuje po 12godzin więc więcej dni wolnych ale jak już jest w pracy foto prawie się nie widzimy bo wolę spanko 😂🤦
 
Do góry